Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Září 2009

Heal the world

24. září 2009 v 21:06 | Kristina |  Music

Heal the world
Šíleně dojemná písnička.2 Bad

17. září 2009 v 20:40 | Kristina |  Hudba
Neskutečně dobrá písnička!!!

Ghosts

16. září 2009 v 16:57 | Kristina |  Music

Bára

15. září 2009 v 18:54 | Kristina

Jak jsem vám říkala, že mám taky ohaře,tak to předtím byly jenom fotky ohařů, ale tohle je opravdu můj pes,fenka Baruška, pište komentář, jak se vám líbí!

Moje oblíbené videoklipy a písničky

13. září 2009 v 17:58 | Kristina |  Hudba
Jeho království

Území lvů

Láska umí víc


Bránou zázraků

A jednu od Michaela Jacksona se skupinou Jackson five I ll Be There

Adaptační pobyt neboli adapťák

11. září 2009 v 21:08 | Kristina |  Příhody
Adaptační pobyt neboli adapťák

Příjezd aneb den prví

Dostala jsem se na gymnázium.A taky proto jsem jela na adapťák.
Dali jsme si batohy na adapťák do třídy a potom nás učitelé prováděli školou (byla to docela nuda) a ukazovali nám různé učebny atd...Z naší staré třídy se dostali jenom čtyři na gymnázium a jenom s jednou holkou jsem tam šla.Potom jsme šli do kina na Dobu
ledovou 3.Docela jsem se tam ke konci nudila, ale zase tam bylo něco na zasmání (abych nekecala) :-D.Potom jsme se vrátili zpátky ke školy, vzali si batohy a šli k autobusu.Byli jsme rozděleni, tak, že holky byli v jiném autobusu a kluci taky.
Jeli jsme asi přes hodinu do Budišova nad Budišovkou, někde za Opavu.Rozdělovali nás do pokojů.My jsme měli štěstí, že jsme tam s kámoškou seznámily s jednou holkou, takže jsme byli na pokoji po třech, a měli jsme pokoj pro šest, protože asi jiný nebyl. Přijeli jsme přímo na oběd, takže jsme se převlékli do sportovního a po obědě jsme šli ven do lesa, kde jsme dělali různé soutěže, ale ten výšlap do kopce byl hrozný!:-C bolely mě z toho nohy.
Jak jsme prošli lesem, tak jsme šli na louku, kde jsme hráli takovou dobrou soutěžní hru, kdy jsme si museli zapamatovat obrázky a potom
je překreslit na čistý papír.Bylo to docela těžké, ale pracovali jsme ve skupinkách.První jsme nebyli, ale za to jsem měli nejlepší upravu
na papíře.Třeba jsme hráli různé hry se šátky a spojovali se v molekuly atd...Potom jsme šli na svačinu, jelikož jsme měli 5x denně jídlo, no a potom jsme šli zase ven.Den skončil a nastal večer.Večer jsme hráli různé hry na seznámení a asi do půl desáté zpívali různé písničky s doprovodem kytary.
Umyli jsme se, vyčistili zuby a šli spát (SPRCHY A ZÁCHODY byly společné).

Rozdělování do tříd aneb den druhý

Ráno jsme vstali asi v osm hodin a šli ještě před snídaní na ranní rozcvičku, o které jsme se dozvěděli, že je dobrovolná.Den jsme trávili jako včerejšek.
Ale před obědem nám řekli, že se budeme rozdělovat do tříd a že máme napsat na lísteček někoho, s kým bychom chtěli být (mohli jsme i dva lidi).
Na obědě jsme měli odevzdat papírky a asi po svačině to rozdělení vyvěsili v prvním poschodí.Skoro všichni jsme byli spokojeni s rozdělením.
Pak jsme se sešli vnějaké třídě, kde jsme si napsali rozvrh (druhá třída ho měla ofocený) a museli jsme si vyslechnout skoro hodinový školní řád.
Večer byl úplně stejný jako předtím.

Den poslední a odjezd

Jelikož jsme tak strávili dvě noci a tři dny, tak už jsme odjížděli.Déle už bych tam nechtěla být, sice byla sranda, ale stačilo.
Jeli jsme po obědě a před odjezdem jsme se ještě vyfotili už jako rozděleni ve třídách a tak jsme jeli i autobusem.V autobuse jsme dostali nějakou sladkost a vrátili nám kartičku pojištěnce. Jinak výlet byl docela dobrý, ale některé jídla mi moc nechutnala.
Lucka Vondráčková Fotky

4. září 2009 v 22:13 | kristina |  Galerie
Lucie s cenou AndělLucka a bývalý přítel Tomáš Verner (krasobluslař)


Click for a larger view