Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Leden 2010

Pro Janáska

31. ledna 2010 v 21:14 | Christina Jackson |  For You
Takže moc děkuju Janaskovi za to, že napsala romanu jacksonovi zpravu!Moc díky


Strašně srandovní Video

31. ledna 2010 v 11:35 | Christina Jackson |  Music

Tanečník Daniel Celebre vzpomíná na Michaela

31. ledna 2010 v 11:27 ♪ Michael Jackson ♪
Daniel Celebre je jeden z tanečníků This is it a v nedávném rozhovoru zavzpomínal na poslední dny Michaela Jacksona. Viděl ho naposledy 13 hodin před jeho smrtí. "Ten den jsme skončili hodně pozdě, až okolo druhé ráno. Dali jsme dohromady celou show. Michael byl šťastný, smál se. Dokonce tančil Thriller i s maskou a lidé, kteří nás pozorovali, plakali, protože to vystoupení vypadalo úchvatně. Michael byl vždycky v pohodě, ale ten den byl nabitý energií, vypadal mladě a tančil v nejlepší formě. Když jsme odcházeli, měli jsme takový rituál, že jsme se objímali, než jsme odešli. Tak jsem ho obejmul a to bylo naposledy, kdy jsem ho viděl. Druhý den jsme byli na place a poslouchali televizi v šatně. Když řekli, že Michael zemřel, byl to šok pro nás všechny, lidé běhali, plakali, padali zem." Daniel chce vzpomínat na první den zkoušek, kdy jim Michael řekl, že je vezme na velké dobrodružství. "A to opravdu udělal," dodává.


Bleskovka 02 o Michaelovi

31. ledna 2010 v 11:10 | Christina Jackson |  Soutěže, bleskovky...
Ahoj
1.Kdy se Michael narodil (datum+rok)
2.Jména všech Michaelových bratrů
3.Jména všech jeho sester
4.Jména jeho rodičů
5.ve kterém měsící se měl uskutečnit koncert THIS IS IT
6.Kdy Michael umřel a kde
7.Budeš ho poslouchat nadále?
8.Měj se!+líbila se bleskovka?
9.S čím chceš dárek?

Moje rukavice!

28. ledna 2010 v 20:57 | Christina Jackson |  Příhody
Čauki!, dneska jsem konečně dostala za vízo stříbrnou rurukavici, jakou měl Michael!,je moc hezká, určitě si ji taky kupte! Fotku vám tu dám někdy za týden.
No potom jsem dostala novou židli, ale to ani nebylo k vízu.Pak knížku, pravidla českého pravopisu, který teď ppotřebujem.
Ještě jsme dneska byli na pizze.Byla úžasná, tam mi vždycky chutná.Samozdřejmě jsem si ještě dala americkou limonádu, teda ale ovoce tam bylo!!!
Tak to je vše, teď pište vy.zatím ahoj!

1.Soutěž SONB

27. ledna 2010 v 19:36 | Christina Jackson |  Příhody
Ahoj!!!!vyhlašuju 1.soutěž SONB.
Zapiš se!!::Přezdívka
Blog
O čem máš blog

Měj se!
P.S.-beru prvních 15!!!

Omluva a Film This is it

27. ledna 2010 v 19:20 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
ahoj, moc se omlouvám, že jsem tu docela dlouho nebyla, ale neměla jsem čas, tak se nezlobte.pokud bych někomu neodepsala, tak napište ještě jednou.
P.S.- vůbec nestíhám obíhat všechny Sb (Affs) , tak obíhám jen ty oblíbené, které píšou nejčastěji.Tak ale když mi napíšete, tak odpovím vždycky!
Pokud byste chtěli pokecat, tak budu ráda, moje icq je : 477942517, ve skypu jsem jako christina.jackson5.


This is it
26.1. 2010 vyšlo v blesku DVD Michael Jackson´s THIS IS IT.Doufám, že jste si ho všichni koupili a nenechali si to ujít.Mě to koupil taťka a už měli v obchodě poslední!!!Tak napište, kdo jste si ho koupili! Zatím papa!!!

La Toya Jackson: Místo tváře špatný komiks!

22. ledna 2010 v 19:39 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪


Přidej svůj komentář 12.01.2010 16:26Starší sestra Michaela Jacksona (+50) La Toya (53) sice nepobrala moc hudebního talentu, ale vášeň pro plastické operace měla se svým bratrem stejnou.
Jako páté dítě slavného hudebního klanu Jacksonů se La Toya nemohla vyhnout hudbě. S dvěma sestrami vystupovala v 70. letech v několika televizních pořadech ´The Jacksons´. V roce 1980 nastartovala vlastní hudební kariéru. Celkem pohledná dívka měla stejně jako její o dva roky mladší bratr Michael mindrák ze svého většího širokého nosu.
La Toya Jackson
Foto: en.wikipedia.org
Následující rok si ho proto nechala chirurgicky upravit do jemnější podoby.
La Toya Jackson
Foto: en.wikipedia.org
Ve chvíli, kdy by většina soudných lidí s plastikami přestala, se La Toya naopak pro další úpravy své tváře nadchla. Nos si nechala ztenčit ještě několikrát.
La Toya Jackson
Foto: YouTube
K zásadní změně své vizáže přistoupila v roce 1988. Z ničeho nic se na scéně objevila jiná žena - vytažené oči, upravené rty, velká prsa a nos už skoro žádný! Pokoušela se prosadit v showbyznysu za každou cenu. Její desky však téměř nikoho nezajímaly, proto se rozhodla pózovat v časopise Playboy.
La Toya Jackson
Foto: en.wikipedia.org
To ovšem zpěvačce nestačilo. Její tvář byla nakonec zbavena jakéhokoliv výrazu a místo nosu se v obličeji vyjímaly jen dvě černé dírky. "Tomu, kdo jí tohle udělal, by okamžitě měli vzít licenci," nechal se v televizi slyšet jeden americký plastický chirurg.
La Toya Jackson
Foto: YouTube
Výsledku se zřejmě zalekla i sama La Toya, proto se později pokusila o pár zákroků, které by zachránily její nosní přepážku a své tváři se pokusila dát výraz pomocí silikonových vycpávek. Marně. Na nejnovější fotografii vypadá jako figurína z muzea voskových klaunů.
La Toya Jackson
Foto: profimedia.cz
Zbývá jen La Toye držet palce, aby nakonec nedopadla jako její slavný bratr Michael, který se vinou plastik stal závislý na lécích a v 50 letech zemřel na předávkování.
Michael Jackson

Záznamy o Michaelovi

21. ledna 2010 v 17:35 ♪ Michael Jackson ♪
FBI odtajnila 300stránkové záznamy o Michaelovi, které vedla od roku 1992. Mnoho stránek se týká nějakého šíleného muže, který Michaela sledoval a vyhrožoval zabitím prezidentovi a také tvrdil, že spáchá sériové vraždy. Muž byl později zatčen. Zbytek dokumentu tvoří záznamy od roku 2003, kdy se zapojilo i FBI do vyšetřování údajného zneužívání dítěte Michaelem.

Z dokumentu je jasné, že na Michaela nebylo nic nalezeno. FBI monitorovala Michaela přes 10 let a za tu dobu nenašla jediný důkaz. Podle Michaelova obhájce z té doby, Thomase Mesereau, "Michael nebyl žádný kriminálník a nebyl pedofil. Vyšetřovalo ho tolik agentur, FBI nebyla jediná, a nikdo nic nenašel. To jen znovu dokazuje, že byl nevinen."

Dále z dokumentů vyplývá, že po zatčení Michaela v roce 2004 se úřady obávaly teroristického útoku na soudní budovu, ve které se odehrával proces. Díky obrovskému zájmu médií by byli snadný cíl.

Madonna byla zamilovaná do Michaela

20. ledna 2010 v 15:00 ♪ Michael Jackson ♪
Když v jednom ze svých posmrtně zveřejněných rozhovorů Michael Jackson mluvil o tom, že ho Madonna bezhlavě milovala, nevymýšlel si. Popová královna teď sama přiznala, že byla do svého kolegy bezhlavě zamilovaná. V časopise Rolling Stone popová královna vzpomínala, jak Jacksonovi propadla sama ještě coby naprosto neznámá. "Byla jsem do něj šíleně zamilovaná, naprosto beznadějně. Byl závratně talentový. Ty písně, co zpíval, nebyly vůbec dětské," vyprávěla Madonna magazínu, že Jacksona milovala ještě coby člena skupiny Jackson 5. A poprvé tváří v tvář se setkali na počátku osmdesátých let, kdy je představil Madonnin manažer Freddy DeMann. "Závidím mu jeho kariéru v dobrém slova smyslu. Moc bych si přála, abych napsala písně Billie Jean a Wanna Be Startin´ Somethin´. Kterou píseň od něj vlastně nemiluju?" odpověděla zpěvačka na dotaz, zda na zpěvákovu hvězdnou dráhu žárlila.

A přesto, že Madonna Jacksona stále vychvaluje a ctí jeho památku, z rozhovorů s králem popu vyšlo nedávno najevo, že on k ní příliš kladný vztah neměl. "Myslím, že ona docela ráda šokovala a věděla, jak útočit na správné spouštěče u lidí. Myslím, že mě docela milovala a já ji nemiloval. Dělala spoustu šílených věcí. Věděl jsem, že nemáme nic společného," tvrdil Jackson s dodatkem, že ho zpěvačka ani nepřitahovala. "Není ani moc sexy. Myslím, že přitažlivost vychází ze srdce tím, jak se prezentujete," pronesl zpěvák na adresu Madonny.Michaelovy citáty

19. ledna 2010 v 17:00 ♪ Michael Jackson ♪
Dokonce i doma se cítím osamělý. Někdy sedím v pokoji a pláču. Je pro mě těžké navazovat přátelství a o některých věcech prostě nemůžete mluvit s rodiči. Někdy se tak jenom procházím kolem sousedství a doufám, že najdu někoho, s kým můžu mluvit. Obvykle to ale jen obejdu a vrátím se domů.

Protože to vyšlo v novinách, neznamená to, že je to slovo boží.

Můj nevětší strach je, že budu špatně citován. Jediné slovíčko může být vloženo do vašeho prohlášení a změnit tak úplně význam nebo zabarvení toho, co jste chtěli říct. Později lidé začnou překrucovat všechno, co jste řekli a proto odmítám veškeré rozhovory. Nemám rád, když mě špatně prezentují mým fanouškům. Chápu, že nezastavím drby, ale pokud jde o něco vážného a oni vás špatně citují, tak to je potom velmi špatné. Takže nemohu-li být citován pořádně, pak nechci být citován vůbec.


Raději bych si useknul ruku, než bych ublížil dítěti.

Nemám slov, abych vyjádřil, co cítím při čtení knih. Trávím spoustu času čtením, protože to velmi miluji. Dokážu se v té knížce úplně ztratit a zapomenout, kde jsem. Filozofie je můj oblíbený předmět. To, co je skvělé na čtení, je, že na jednom řádku můžete narazit na něco, co jste se snažili vyjádřit celý život, nebo něco, na co jste se snažili přijít celý život.

Miluji fanoušky a oni jsou důvodem mé profesionální existence. Když venku dělám nějakou show a vidím fanoušky zpívat a tancovat, to miluji nejvíc. Je to ten nejúžasnější pocit na světě.

Jak říká staré indiánské přísloví: Nikdy nikoho neodsuzujte, dokud jste nechodily 2 měsíce v jeho mokasínách." Většina lidí mě nezná, a proto o mne píší věci, ve kterých většina z toho není pravda. Často pláču, protože to bolí a dělám si starosti o všechny děti světa. To pro ně žiju. Kdyby člověk nemohl psát o charakteru, ale jen o tom, co může dokázat, historie by se nemohla psát. Zvířata nezabíjí ze zákeřnosti, ale protože chtějí přežít, a ti, co kritizují jsou stejní, oni chtějí naši KREV, ne naši bolest. Ale přesto musím být schopný hledat ve všem pravdu. Ale musím to vydržet kvůli tomu, kdo mne sem poslal, kvůli světu, kvůli dětem. Ale mějte slitování, protože už krvácím hodně dlouho.

Nejlepší vzdělání, které můžete dostat, je pozorovat opravdové mistry při práci.

S bratry jsme si byli mimořádně blízcí. Vyváděli jsme všelijaké skopičiny a tropili spoustu kanadských žertíků sobě navzájem i lidem, kteří s námi pracovali. Nebyly to příliš drastické rošťárny - nevyhodili jsme například žádný televizor z hotelového okna, ale na nejrůznější hlavy vyteklo velmi mnoho vody. Vždycky jsme čekali, až náš hlavní bezpečák Bill Bray usne. A pak jsme na hotelových chodbách pořádali ztřeštěné závody v rychlochůzi, polštářové bitvy, pěstní zápasy, války s holicím krémem, na co si vzpomenete. Řádili jsme jako blázni. Z hotelových pokojů jsme shazovali nafukovací míče a papírové pytlíky naplněné vodou a se zájmem jsme sledovali, jak se dole rozprsknou. Pak jsme se mohli potrhat smíchy.


Jaký dess je lepší?

17. ledna 2010 v 21:03 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
1.

2.


This Is It párty

17. ledna 2010 v 18:05 Příhody
Ahoj, včera byla na blogu kralpopumichaeljackson This is it párty.Bylo to velice dobré.Byli tam různé obrázky, videa, bleskovka a hádanky, takže super.Začínalo to v 19:00 a mělo to končit
ve 20:20, sice se to protáhlo až do 21:10, ale zábava byla pořád.
V bleskovce jsem dostala moc hezký diplomek.(nekdy ho tu dám)

MJ-Tričko Beat It má nového majitele

17. ledna 2010 v 16:00 ♪ Michael Jackson ♪
V Los Angeles včera vydražili tričko, které měl Michael oblečené ve videoklipu k písni Beat It. Michael tričko daroval 11ti letému fanouškovi, krátce po vydání písně. I napříč tomu, že je značně obnošené, prodalo se za $20,740.
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Hezká fotečka

14. ledna 2010 v 17:12 | Christina Jackson |  Gallery

Fotky Smooth Criminal

14. ledna 2010 v 17:09 | Christina Jackson |  Gallery

Michael Jackson-Grammy Legend

14. ledna 2010 v 8:45 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Pěkné videjka :-D


Školní superstar

13. ledna 2010 v 19:38 | Christina Jackson |  Příhody
Ahoj, dneska (13.1 2010) jsem dělali první kolo školní superstar.Dopadlo to opravdu zajímavě!
Takže, zpívala jsem jako předposlední a ještě jsem k tomu měla rýmu!, takže se mi blbě zpívalo.
Doprovázela mě jedna holka na klavír a já jsem zpívala Tři kříže.Na začátku jsem sice vyloudila pár falešných tonů, ale jinak to nebylo tak hrozné.
Na konci nám řekla učitelka řekla, kteří budou porotci (3), a kteří postoupí do dalšího kola.
samozdřejmě mi učitelka řekla, že jsem měla rýmu a že postupuju, a snad to bude příště lepší!
tohle bylo jediné, co jsem nechtěla!
No tak nevím, co mám zpívat, tak mi poraďte, ale chtěla bych něco od Lucky Vondráčkové.Napadlo mě Bránou zázraků, ale poraďte!

Moje kresba Michaela

11. ledna 2010 v 20:44 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Ahoj, jednou jsem si tak sedla (asi pred pul rokem), a napadlo me, když tolik poslouchám Michaela Jacksona, že bych ho mohla klidně nakreslit.Kreslení mě docela baví.
Sedla jsem si k televizi, jako vždycky pozdě večer a začla jsem kreslit, začlo se mi to dařit, ale bohužel jsem už musela jít spát, tak jsem to dokreslila další den.Chtěla jsem to mít co nejvíce do detailu.
Však posuďte sami, jak se vám to líbí, klidně pište i kritiky, abych věděla váš názor.(bohužel to jde špatně vidět)
P.S.- kreslila jsem to ve 12 letech+ napište do komentářů, a pak hlasněte
Eart song

10. ledna 2010 v 20:55 | Christina Jackson |  Music
Tahle písnička se mi strašně líbí a proto ji tu dávám.A taky proto, že ji budu hrát na soutěži.Je to prostě úžasná písnička!
A poslední důvod je, že se svět opravdu zničí a mi tomu všichni napomáháme, jak Michael říkal:Miluji stromy, miluji jejich barvu lístí, a je strašné, že se za jeden den zničí velikost deštných pralesů, jakou je jedna plocha fotbalového hřiště.A proto tomu nesmíme zabránit, dokud nebude pozdě.Click for a larger view