Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Březen 2010

Dárečky pro mě

31. března 2010 v 20:44 | Christina Jackson |  For Me
Krásné jsou všechny!!!

Od Winy:Od Teryskka

31. března 2010 v 18:26 | Christina Jackson |  For Me

Konečně volno!!!

31. března 2010 v 16:54 | Christina Jackson |  Příhody
Ahoj, tak jsou  tu konečně prázdniny, sice krátké, ale jsou.Jenomže já si je moc neužiju.Musím se učit Fyziku, Matiku, Biologii, Zeměpis, Dějepis...Vůbec se mi nechce, ještě k tomu to jsou ty nejhorší předměty, ale skoro ze všech hned po prázdninách píšeme..Ach jo
Tak, teď napíšu, jaký byl den včera.No takže zase nic moc a ještě k tomu jsem měla místo atletiky závody u Polanecké spojky.Měla jsem běžet ve 3, ale začli o čtvrť hodiny dříve, takže jsem to prošvihla.Bohužel jsem běžela s 96-o rok staršíma, takže nás bylo 12 se mnou a 2 holkama z atletiky(97).Běželi jsme 800m.Teda, ale já jsem myslela, že umřu, ze začátku se měl přeskočit malý potůček, pak prudce do kopce, trochu po rovině, pak prudce z kopce, po asvaltce mírně z kopce, pak prudce po kamenech do kopce a ještě k tomu tam byly schody a potom se doběhlo do cíle, to jsem mohla, protože to bylo zkopce.Skončila jsem 7., což na mě není tak špatné, ale můj cíl byl nebýt poslední!Tak se mi to splnilo.
To bude asi vše, jenom ještě malá zprávička:Jedu na chalupu, takže tu nebudu a nwm, kolik tu dám článků, ale určitě jsem choďte, protože by tu měly být nějaké články.
P.P.S.:Dárky za SONBlog a za Valentýnky nwm, kdy udělám, ale za valentýnky možná zachvíli, tak ještě nikam nechoďte.PP

EBONY JET, 2007-rozhovor-1. část

30. března 2010 v 19:38 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪

Jak to vlastně celé začalo?
Motown připravoval film Čaroděj ze země Oz a Quincy Jones byl muž, který tam dělal muziku. Už jsem o něm předtím slyšel, protože můj otec kupoval jazzová alba a Quincy dělal jazzovou muziku. Během natáčení toho filmu jsme se docela sblížili. Pomohl mi porozumět různým věcem, byl pro mě jako otec. Po tom natáčení jsem mu zavolal, a víte, byl jsem strašně ostýchavý, hlavně tenkrát - někdy jsem se ani nedíval na lidi, když se mnou mluvili. Nedělám si legraci. Řekl jsem mu, že chci udělat album. Zeptal jsem se, jestli zná někoho, kdo by ho mohl produkovat. On se chvíli zamyslel a řekl - proč to nenecháš udělat mě? A já se sám sebe zeptal, jakto, že jsem na to nepřišel sám? Možná proto, že on byl pro mě něco jako otec,. Takže když to řekl, já se zmohl jen na: "Wow, to by bylo skvělé!". Na práci s Quincym je dobré to, že vás nechá dělat co chcete. Nemluví vám do toho. Pak se k nám přidal ještě Rod Temperton, který přijel z Německa, a který přišel na melodii písně Rock with you. Kdykoliv Rod něco navrhl, já jsem něco navrhl. Byl to takový malý přátelský souboj. Moc rád takhle pracuji. Někde jsem četl, že když Walt Disney dělal film Bambi, postavil doprostřed pokoje malou figurku jelena a nechal animátory, aby se předháněli ve stylu kreslení. Kdokoliv vymyslel nějaký zajímavý efekt, toho Walt vybral. Takže kdykoliv Rod s něčím přišel, já jsem taky něco navrhl a tak to pořád pokračovalo. Vyrobili jsme to skvělé album.

Po Off the wall, na jaře roku 1982 jsi šel zpět do studia, abys začal nahrávat Thriller.
Z Off the wall jsme měli čtyři n. 1 hity - Don´t stop till you get enough, Rock with you, She´s out of my life a Working day and night a byli jsme nominováni na Grammy. Mě to ale nestačilo, chtěl jsem dělat více, dokázat více, dát do toho celou duši.

Byla to pro tebe doba změn?
Kompletní. Odmalička jsem studoval kompozice písní, třeba Čajkovského, který mě hodně ovlivnil. Pokud se podíváte na desku jako Louskáček, každá píseň je hit, každá z nich. Začal jsem si říkat - proč by takové nemohlo být i popové album? Lidé dělali alba, kde byl jeden hit a ostatní jen béčkové písně. Říkali jim prostě "písně z alba" a jí si říkal - proč by každá píseň z alba neměla být hit? To byl můj cíl pro další album. To byl ten nápad. Pracoval jsem na tom hodně těžce.

Hádanka 02

29. března 2010 v 21:45 | Christina Jackson |  Soutěže, bleskovky...
Takže je tu další hádanka.Teď to bude trochu těžší.Předem připomínám, že nezaručuju za spravnost, ale jsem si jistá na 90%, to myslím stačí.

Takže otázka zní:

Jaká je Michaelova (Nej)oblíbenější písnička??

a)Smooth Criminal
b)Billie Jean
c)Dirty Diana
d)Thriller

Dárky budou jen za správnou odpověď, pokud vás bude málo, udělám výjimky-uvidím.Beru prvních 8.Cena je animace, hned mi k tomu napište, z jakého období chcete animaci!Přeju hodně štěstí!!! :-D

Novinka+Přes 4000lidí!!!

29. března 2010 v 21:40 | Christina Jackson |  News
Velké množství anestetik a bělících mastí se nacházelo v domě Michaela Jacksona po jeho smrti v červnu.Vyplývá to z dosud tajných protokolů.


Usher Otevřené promluvil o Michaelovi
V Souvislosti s reportáží o svém novém albu "v. Raymond Raymond", zpěvák Usher se rozpovídal o Michaelovi Jacksonovi. Mluvil o Michaelově vlivu na jeho kariéru Také Mluvil o tom, jak těžké bylo zazpívat na Michaelově pohřbu.
''Píseň 'I Saw máma Kissing Santa Claus' byla první událost, kdy jsem slyšel Michaelův hlas. Od Té doby jsem ho začal studovat a zjišťoval jsem si vše o Michaelovi. Zjistil sem, jak úžasný umělec velice jsem si ho považoval. Byl jsem velmi mladý pořád si ale vzpomínám na koukání na obrazovku myslel jsem si, ze to je ten nejlepší 'konferenciér' vąech dob. Všechny jeho písně pro mě velikou inspiraci Byly ale Praktický vše co dělal pro mě bylo inspiraci. Když odešel Michael, Byl jsem požádán abych Vystoupil na jeho memoriálu. Vedel jsem, ze to bude jeden z nejtěžších momentu mé hudební kariéry. Stal jsem tam před tisíci lidmi v sále, aby celý svět sledoval srkze televizní přenos. Nevěděl sem, zdali budu schopen vystoupit. Pri zkoušce Musel jsem odejít, Jelikož jsem mel problémy s dýcháním, Byl jsem na zhroucení. Vedel jsem však, že pro to je unikátní možnost vzdát držet Michaelovi ale take mi to Pomůže přenést se přes jeho odchod. Už nikdy nebude další Michael Jackson. Michael dokázal Ve svém životě tolik věcí, v muzice, v Charité, ale nejdůležitějším ze všeho je, Jaká Byl inspirace pro Tisíce lidí. Snažil se o dokonalost ve Své branži Dokonalý take byl.''

Oficiální webové stránky Thriller taneční rekordů
Organizátoři spustili webové stránky projektu, Ačkoliv ještě nejsou úplně hotové. "Byly Spuštěný oficiální webové stránky projektu THRILLER TANEC REKORD. VÁS VŠECHNY MOC prosíme o CO Nejrychlejší REGISTRACI, ať máme všichni jasný přehled o počtu přihlášených kolik tanečníků k překonání rekordů ještě schází. Šíření Za webovek všem děkujeme! Webovky ještě nejsou úplně připravené, proto o prosíme trpělivost. "

Najdete je na adresách: www.thrillerdancerekord.cz Nebo www.fcmj.czDiplomek od Verunky+Avatar od Teryskka

28. března 2010 v 18:56 | Christina Jackson |  For Me
Oba dárky jsou boží!!!

Konec 2.kola SONBlog! + Diplomek od Teryskka

27. března 2010 v 20:19 | Christina Jackson |  Soutěže, bleskovky...
Takže ta soutěž už trvá opravdu DLOUHO!!, tak jsem se rozhodla udělat poslední 3.kolo.Ve třetím kole se rozhone, kdo bude 1., 2., a 3.
Ceny budou takové:
1.-Diplom, Avatar, Klikačka, Jmenovka+reklama na mém blogu 1 týden
2.-Diplom, Avatar, Klikačka, Jmenovka
3.-Diplom, Avatar, Klikačka nebo Avatar-Může si vybrat

Tady jsou výsledky:
Roman-Jackson25 % (0 Hlasy)25 %16 Hlasy
Anet.k30 % (0 Hlasy)30 %19 Hlasy
Angie3 % (0 Hlasy)3 %2 Hlasy
Saska61123 % (0 Hlasy)23 %15 Hlasy
Miss.Jackson***17 % (0 Hlasy)17 %11 Hlasy

Postupují:
1.Anet.k
2.Roman-Jackson
3.Saska

Hlasování bude asi o příštího měsíce.Jinak ceny jsou myslím docela dobré.

Miss.Jackson*** a Angie mi napišou, co budou chtít napsat na jmenovku:-D


9 měsíců o Michaelovi smrti

27. března 2010 v 15:49 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Ach jo, už je to devět měsíců od Michaelovi smrti, je to strašné, ale už s tím nemůžeme nic udělat, král hudby tu bue pro mě navždy!!!


Prosím o hlásky!!!+I´ll Be There

27. března 2010 v 14:49 | Christina Jackson |  Music
Ahoj, jsem v soutěži SONFilm, a soutěžím s This Is It, jsem tam myslím jediná, která je s Michaelem, tak pokud ho posloucháte, tak mi pls Hlásněte-je to moc důležité!!!
http://hannajerihanna.blog.cz/1003/1-kolo-sonf

+Nej písnička s Jackson5 I´ll Be There, já ji přímo zbožňuju!!!!!!Dneska den nic moc

26. března 2010 v 19:58 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, dneska nebyl moc dobrý den.Do školy jsem šla pěšky a měla jsem sraz s jednou holkou.4ekala jsem tam pět minut, ale ona vždycky chodí pozdě a já chci být vždy ve škole brzo.Tak jsem šla.Bolelo mě celé tělo z atletiky a ráno jsem nemohla ani vstanout:-D.Skákali jsme překážky-to přímo nesnáším, pak flopa, nůžky, zase běhali na čas, starty...Hrůza!!!
No jinak dneska ve škole nic moc, 7 hodin mi pěkně stačilo!!Ještě že otevřeli venkovní "terasu", tak jsme se šli skoro všichni provětrat.V biole jsem myslela, že bude zkoušet, ale naštěstí jsme si promítali Kroužkovce.Pak byli dvě hodiny výtvarky-kreslili jsme kyku podle předlohy a ještě k tomu temperama, skoro bez namáčení do vody.Ještě máme takového blbého učitele.Se chová jako primadona a vůbec nic neumí a jenom kritizuje: Dej tam pestřejší barvy, spojte je, ať to je vystínované...
Jaký byl váš den? :-D


Další Informace

24. března 2010 v 20:30 | Christina Jackson |  News

Zdroj:

Sheryl Crow o Michaelovi
(Sheryl Crow, who se narodila roku 1962, je americká zpěvačka, kytaristka devítinásobná držitelka prestižní hudební ceny Grammy. Její hudba balancuje na pomezí blues rocku, country, popu folku. Věnuje se take politické činnosti.)

Překlad:
Práce s Michaelem ... od prosince jsem s ním toho tolik zažila. Pracuju s člověkem, Který je Opravdový profesionál. Práce s ním mě naučila hodně o vystupování koncertování. Díky tomu jsem take poznala sama sebe. Michael je tak vzrušující člověk. Je úžasné, že pro každá je jiná show, publikum je vždy jiné ai Michael každý večer je jiný. Jsem vždy Zvědavá, co se stane příště. Michael je více v kontaktu s jistými lidmi a já jsem moc ráda, že jsem mezi nimi.

Diplomek od Mjjforever+Drby z blesku

24. března 2010 v 19:41 | Christina Jackson |  For Me
Díky, fakt krásný!!!, moc mu to tam sluší!!!!!
Animace od Winy

23. března 2010 v 21:02 | Christina Jackson |  For Me
Krásná!!!!!Díky mooooooc!!!!!


Mooooc se omlouvám!!!!!!+Výsledky Valentýnek!

23. března 2010 v 20:38 | Christina Jackson |  Příhody
Takže moc se omlouvám, že jsem tu skorotýden nebyla, ale fakt jsem nestihala!!Pořád nějaké testy a pak jsem z toho byla tak unavená, že se mi ani na počítač nechtělo.doufám, že si mě nikdo nevymaže ze sb, ale nwm, jestli vás stihnu všechny oběhnout!!!!
Dneska jsem byla v atletice.Nebyla jsem tam asi měsíc!takže je jasné, že fyzička byla horší:-D.Běželi jsme tři 400 m kolečka na rozklus, pak jsme se rozcvičovali, pak jsme behali atlet.abecedu, pak na čas asi 4x 400m-ne vkuse! Pak jsme dělali tu nejhorší disciplínu!!!PŘEKÁŽKY!!!!To přímo nesnáším!!Ještě jsem se k tomu bouchla o koleno!!!Pak zase starty-rychlé asi 6x 60m.Potom konečně vyklusání 800m.A huráááá, byl koneec!!!!


Takže, už konečně to skončíme!!
Kdo bude první mi napíše, co chce na diplom, a ostatní, co na třpytivý obrázek+cotam napsat a jestli nějak upravit.Tady je pořadí:
17 % (1 Hlasy)17 %4 Hlasy
8 % (2 Hlasy)8 %2 Hlasy
65 % (3 Hlasy)65 %15 Hlasy
8 % (4 Hlasy)8 %2 Hlasy
1.Miss.Jackson***
2.Verunka
3.Janasek a Saska

Novinky

23. března 2010 v 20:27 | Christina Jackson |  News
Vyšetrovanie pokračuje
Agentúra AP zverejnila informácie z výpovede Michaelovho bodyguarda Alberta Alvareza, podľa ktorého Dr. Murray prerušil oživovanie, Aby skryl flaše s propofolom. Michaelovej Alvarez prišiel do spálne po tom, ako mu o 12:17 miestneho času zavolal asistent Amir Michael Williams. Michael Ležal na posteli s otvorenými očami i ústami bez známok života. Murray mu dával umelé dýchanie celu scénu na chvílu videli Paříži Prince, których pestúnka Následné rýchlo odviedla do auta, kde čakali. Murray nariadil Zavolat záchranku až potom, keď bol z izby odstránený propofol až neskôr vyšetrovatelov navigoval, kde lieky sú skryté. Alvarez tvrdí, že pro lieky zabalil do igelitiek na pokyn Murrayov uložil do skrine v Michaelovej druhej spálni. Sanitka prišla o 12:27 podla ich Michael záznamov o 12:29 nedýchal nemal puls. Podla Alvareza svedka ďalšieho, Murray v tom čase hovoril o slabom pulze. O 13:07 Michaela previezli do UCLA Medical Center, kde lékaři vyskúšali viac metód oživovania. Po tom, ako Michaela vyhlásili za mrtvého, Williams Videl Murraya plakat. Murray sa chcel Vrátit do domu, odtial Aby vzal nějaký krém, Aby "sa o tom nedozvedel svet", oni to však odmietli s tým, že pro kľúče od áut zabavili vyšetrovatelia. Murray nemocnicu potom opustil bočným vchodom. Jeho právník Ed Chernoff výpověď spochybnil, keďže Alvarez ani ostatní o žiadnom Skrývání propofolu počas prvého vypočúvania nehovorili.
Napsal (a) Soniamaria dne 23.března 2010
FLASHMOB: vrtačka, nestará se o nás
Skupina amatérských tanečníku zatancovala pod taktovkou Travise Payna (Michaelův choreograf z THIS IS IT), taneční sestavy vrtačka, nestará se o nás. Tanečníci jsou složení ze vąech společenských vrstev talent rozhodně Region nejdůležitějším faktorem, celá akce byla totiž iniciovaná hlavně pro Haiti díky videu se vybralo okolo 3000 dolarů.

Napsal (a) Simon dne 23.března 2010
Dánský X Factor mel na programu večer Michael''''


Danska verze světoznámé televizní show X Factor věnovala svůj druhý večer právě Michaelovi. Zazněli písně jako: Say Say Say, Human Nature, Man in the Mirror, Země píseň, Chceš být něco začíná další. Největší úspěch sklidila zpěvačka Anna Jménem s písní "Whatever Happens"
Napsal (a) Simon dne 21.března 2010
To je to v TOP 10 filmů za r. 2009 v ČR
Podle statistik návštěvnosti filmů v České republice se film To je umístil na příčce Sedmé nejnavštěvovanějších filmů v kinech za rok 2009. Ho vidělo 291.505 diváků vydělal 33 milionů. Pro srovnání uvádím další velké filmové hity a jejich umístění v našich kinech: Twilight Saga: Nový měsíc (14), Avatar (3), 2012 (9).

Another Day bude na novém albu

19. března 2010 v 21:14 | Christina Jackson |  News
Skladba Another Day sa podla Lennyho Kravitza objaví na pripravovanom albume Michaela Jacksona, ktorý by mal výjsť ešte tohto roku. Povodně nahraná pieseň bola pre album Invincible, ale keďže bola Príliš Rocková, sa na album nedostala. Lenny: "Piesen je vlastne o Michaelovom užasnom živote, ktorý by nebol taký bez boha." Michael bol podla Lennyho velmi vtipný velký profesionál.


Klikačky pro Winu a Polu

19. března 2010 v 21:11 | Christina Jackson |  For You
Pro Winu:

Pro Polu:Do kin by mel letos přijít o dokument Posledních týdnech Michaela

19. března 2010 v 20:19 | Christina Jackson |  News
Rok po smrti Michaela Jacksona by měl do kin přijít dokumentární film o posledních týdnech zpěvákova života. Hodinu a půl trvající dokument se bude jmenovat Gone Too Soon (Odešel příliš brzy), napsala agentura DPA. Snímek je sestříhaný z více než 300 hodin filmového materiálu. Kromě záběrů zpěváka samotného se ve filmu objeví i rozhovory s jeho manažerem, kuchařem, kadeřníkem, právníkem či trenérem ve fitness. Podle producenta Iana Halperina se na vzniku snímku nepodílí Jacksonova rodina. Halperin označil svůj film za ocenění Jacksona, které si zpěvák i jeho fanoušci zasloužili.
Samotné jméno producenta a investigativního novináře Iana Halperia nám ovšem napovídá, že se bude jednat spíše o bulvárnější snímek. Halperin o Michaelovi v minulosti napsal knihu "Unmasked", ve které jako první v roce 2008 sdělil světu, že předpokládá, že Michael do roka a půl zemře. Jeho předpověď se bohužel vyplnila.

Animka z This is it-Smooth Criminal

19. března 2010 v 18:05 | Christina Jackson |  Animations
Je fakt nádherná, já ten tanec miluju!!!!!!!


michael jackson this is it 3


Click for a larger view