Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Duben 2010

Zkouška dessu

30. dubna 2010 v 22:32 | Christina Jackson |  Příhody
Zkouším na svém blogu nastavit jeden dess, který jsem vyrobila, tak si toho moc nevšímejte:-D

Hádanka 03

30. dubna 2010 v 21:01 | Christina Jackson |  Soutěže, bleskovky...
Tahle hádanka bude za diplom, napište s čím a jestli něco napsat.
Nebo si můžete hned tady objednat dess, ale napište, který způsob.

Takže otázky zní:

a)S kým nazpíval duet Scream?
1.La Toya
2.Jarmaine
3.Janet

b)A do jaké barvy byl klip laděn?
1.oranžová
2.černá, bílá
3.zelená, hnědá

Tak co?, těžké?

Promiňtéééééééé už po milionté!!!!!+Už je to 10 měsíců!

27. dubna 2010 v 21:06 | Christina Jackson |  Příhody
Zase se omlouvám, nemám čas, pořád testy, škola..., už mě to štve, takže teď tu nebudu chodit tak často, ani nebudu přidávat články každý den, ale až budu mít čas, tak to bude několikrát denně, tak se nezlobte.Budu tu chodit asi 3x-4x do týdne, snad sem budete chodit nadále.A teď něco k Michaelovi!

Už je to deset měsíců, co nám umřel ten nejdokonalejší, nejmilejší, nejhodnější, nejlaskavější, nejtalentovanější,........člověk na světě, král popu, hudby, světa, který bude v našich srdcích po celý život!
Michaele, nikdy na tebe nezapomenu, ani tví fanoušci, prostě nikdo, moc se nám stýská!!!!Odpočívej v pokoji, klidu a míru a s velmi dobrým svědomím, co jsi udělal pro svět! Děkujeme ti moc!
Vystoupení v DK Akord

22. dubna 2010 v 20:54 | Christina Jackson |  Příhody
Ahoj, takže dneska byl zajímavé den.Neměli jsme školu protože jsou přijímačky na gympl, tak abychom tam nevadili (čtvrtek, pátek).Tak jsem ráno asi v 6:20 abych se šla podívat na děcka ze základky.Stála jsem tam přes půl hodiny (byla tam docela zima).Pak teda přišly děcka, ale moc dlouho jsme nekecali.Pak přišla Anita, Kocurová a Brisudová, tak s těma jsem kecela nejvíc.Dufína-moje nej kami přišla trochu později, a už šla do školy, takže jsem si s ní moc neppkecala, ale bylo to super.Akorát se každý ptal: Jaké máš známky??,,,Jak se ti daří??,,,....Pořád jen známky....
      Pak jsem přišla a celou dobu hrála na keyboard (klávesy), protože jsem měla ten den koncert.Myslela jsem že to zkazím, ale nezkazila:-D.Měli jsme sraz o půl čtvrté, hodinu a půl před začátkem.Čekala jsem ještě dlouho na učitele, pak se uráčil teda přijít!!!Zkusili jsme si to 2x, já jsem tam hrála skoro nejvíce, takže by to byl trapas, kdybych to zkaňhala.
      Hráli jsme až přeposlední, a já jsem ještě k tomu měla kytarové sólo, takže jsem se bála, e to zkazím, a ještě k tomu jsme hráli Beat It . Takže rychlé tempo 138.A ještě We are the Champions, to bylo jednodušší.A neměla jsem trému!!!!!!!


Ikonka pro Hanu Duff

22. dubna 2010 v 20:30 | Christina Jackson |  For You
Takže tu je ta ikonka, sry, že asi 2 měsíce po objednání , nějak mi to vypadlo z hlavy.
Snad se líbí.Ještě potřebuju ty hlásky za dárky tady:

http://kengura2.blog.cz/1004/prosim-o-hlasky-za-ceny#komentare

Dess pro Hobitku1234

22. dubna 2010 v 9:34 | Christina Jackson |  For You
Tak, konečně je tady, protože jsem se šla až teď podívat, jestli si někdo neobjednal!Snad se nezlobíš, že tak pozdě, ale neměla jsem čas.Doufám, že se bude líbit, protože mi zabral 2 hodiny!Ráda ti ho i nastavím, když mi napíšeš na mail: kengura2@seznam.cz  své heslo, nebo moje icq: 477942517, jo a stejně ti ho musím poslat na mail, tak mi ho pls napiš!

Tady je nádhled:
Rozhovor s Olou Ray, dívkou z Thrilleru

21. dubna 2010 v 17:41 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪

Zdroj:Překlad:


Reportér: Měla jsi někdy tušení, že Thriller dosáhne takové velikosti?
Ola: Ne, neměla jsem ani tušení.
R: Jak jsi o konkurzu dozvěděla?
O: Zavolal mi John Landis a zeptal se mě, jestli chci přijít na pohovor k Michaelově písni, kde mi vysvětlil, jak chce, aby video vypadalo. Já se usmála a řekla ok, já přijdu. Michael si mě vybral osobně.
R: Jak jsi se cítila, když si tě vybral?
O: Nemohla jsem tomu uvěřit. Byly tu dívky z celého světa a vybrali mě. Jsem za to Michaelovi nesmírně vděčná.
R: Proč jsi dělala Playboy?
O: Začala jsem pracovat v Japonsku. V Tokiu jsem pracovala jako zpěvačka. Zpěvačka a tanečnice. Můj agent mi řekl, že pokud se chci vrátit k modelingu mohu fotit pro Playboy, protože má výška 5´5,a  aby jste chodili po molu musíte být vyšší. Takže byl spokojený, když jsem se rozhodla fotit pro Playboy.
R: Viděl Michael tvoje fotky?
O: Ano
R: Co ti na to řekl?
O: Že kvůli tomu si mě vybral.
R: Měli jste spolu intimní vztah?
O: Ne, neměli jsme spolu nic, ale měli jsme intimní chvíle, kdy jsme strávili mnoho času povídáním a sdílením rozdílných věcí. Opravdu tam nic nebylo. Možná jsem chtěla, ale nic nebylo.
R: Jaká je tvá nejoblíbenější vzpomínka na Michaela?
O: Přijít do sálu a vidět ho tančit. Nebyla jsem to jen já, ale i ostatní tanečníci. To byl první den. Já na něj je koukala, jak vše dělá znovu a znovu. To je má vzpomínka.
R: Užíval léky (drogy) v době Thrilleru?
O: Ne Michael byl naprosto proti drogám. Jednou jsme o tom mluvili a byl naprosto proti. A i kdyby je bral, myslím tím, že měl hodně operací obličeje, takže kdyby je bral jsem si jistá,  že by je užíval, ne kvůli tomu, že by chtěl. Já si to nemyslím.
R: Také tu byly spekulace o jídle. Viděla jsi ho jíst?
O: Neustále jedl arašídy. Slané arašídy.
R: Měl anorexii?
O: Tomu nevěřím, samozřejmě že ne. Sice jsme nosili stejnou velikost, ale neměl anorexii. Je tu mnoho příběhu o jeho zdraví, ale já nevěřím, že je to pravda.
R: Takže slyšet tohle všechno je pro tebe šokující.
O: Ano. Když jsem to zjistila nemohla jsem mluvit. Začala jsem křičet Ne. Víte tyhle nepravdivé věci mě rozčilují, jako tohle. Víte teď neměl odejít, měl tu být pořád s námi.
R: Udržovali jste spolu kontakt?
O: Několikrát jsme se viděli, když jsme se potkali ve studiu, kde jsem pracovala na své hudbě a on na své.
R: Měla jste vy a MJ sex?
O: Ne, nikdy jsme neměli sex.
R: Měli jste dobrý vztah?
O: Ano, ale měli jsme pracovní vztah. Nic takového to nebylo. Ale také jsme spolu někdy hráli své role.
R: Řekl, co se mu na ní líbí?
O: Ne, jen řekl, že přijde a bude s ním hrát. Pak kolem mě začal běhat, jako ve videu, skočil přede mne. To jsem na Michaelovi milovala nejvíc. Jeho nevinnost a čistá duše byla ve všem. Pořád nemohu uvěřit tomu, že odešel. To nejde, nedokáži si to představit. Víte jdu spát a doufám, že až se ráno probudím zjistím, že to je jen sen a bude tu zase s námi. Víte je toho moc.
R: Je tu jedna věc, o které nikdo neví.
O: Řekl mi, že chce abychom společně vyzvedli naší cenu Grammy. Chtěl abych ho doprovodila, ale já mu řekla ne. On si ji nakonec nevyzvedl. Potom mi volal, že jí nevyzvedl, tak jsem pro ni došla já.
R: Jak chceš, aby si ho lidé pamatovali?
O: Chci, aby lidé věděli, že byl dar od Boha. Měli bychom jej oslavovat. Mělo bychom být vděční za vše, co nám dal. Víte, tak by se teď všichni měli cítit. Vděční za všechnu hudbu a za vše co nám dal.Překlad:

Reportér: Pravděpodobně všichni znáte slova, taneční kroky MJ jako zombie. Byl to videoklip jako žádný jiný. Ve světlech reflektorů společně s ním stála Ola Ray. Zarmoucená a zlomená s námi mluvila o Michaelovi Jacksonovi.
Kdo může zapomenout na 14 min klip Thriller MJ, kde se popstar stala zombie, kde společně s ním hrála jeho přítelkyni 22letá Ola Ray. To bylo před více než 25 lety.
Ola: Jsem zdrcená a šokovaná, ale chci říct, že MJ byl můj hrdina. (ze smrti je velmi zdrcená a třese se). Jsem rozrušená z toho, že odešel. (tady byla Ola mladá modelka a inspirující herečka). Uznávám ho jako umělce, společně jsme dělali dějiny, ale on byl nejlepší z nejlepších. (pro Olu Ray byl mnohem více něž popová ikona, ale přítel, který bude velmi chybět). Nechme ho odpočívat v pokoji. Teď jej má Bůh. Víte, možná odešel, ale nikdy nebude zapomenut. Je to legenda, to je vše co mohu říct. Bůh Ti žehnej, miluji Tě Michaele. 

Prosím o hlásky!!!-za ceny

21. dubna 2010 v 17:36 | Christina Jackson |  Soutěže, bleskovky...
Vím, že jsem minule ještě slibovala někomu dárečky za hlásnutí, ale ty udělám, až vás bude více, pokud už někdo psal, tak bude taky jen jeden.Kdo mi hlásne, a napíše to do toho druhého blogu, abych věděla, tak si může vybrat:Avatar, Diplom, Jmenovku nebo Animku...

Takže odkazy:  http://majjkinko.blog.cz/1004/1-kolo-sonf#komentare

Druhý:  http://michaeljackson-verysek.blog.cz/1004/4-kolo-sons#komentare

Všude jsem jako Christina Jackson, mocinky děkuju


Diplomek pro mě od denoulíka

20. dubna 2010 v 19:30 | Christina Jackson |  For Me
Je super, určitě musel dát spoustu práce!Děkuju!!!!!


Moooooooc se omlouvám!!!!

20. dubna 2010 v 19:17 | Christina Jackson |  Příhody
Ahoj, nebyla jsem tu pořádně ani týden,
1.nebyl čas
2.jsem tak pozdě večer nemohla, a jindy jsem neměla čas
Takže se ještě jednou mooc omlouvám, že jsem tu nepřidávala tolik článků...
   Jinak, jak jsme měli ve škole sloh v čj, tak děcka uču pořád zlobily, tak jsme psali popis obrázku na známky!Myslela jsem, že to bude horor, protože jsem si to za DÚ zapomněla připravit.Naštěstí jsem tam měla jen některé 3 blbé hrubky, ani sama to nechápu, ale naštěstí jsem dostala jedničku.
   Dneska jsme psali z matiky, na to jsem si samozdřejmě jako vždy vzpoměla až večer, tak jsem se na to chtěla čumnout ráno.Měli jsme na 7:50, tak jsem si dala budík na 6:00, jenže se mi jako naschvál vypnul mobil a taťka mě vzbudil až v 6:20, takže jsem zase nestíhala, a ještě k tomu jsme se fotili, takže jsem se musela nějak extra obléct.Vzala jsem si černé legíny, nové mini kraťasky, které jsem si koupila den předtím a na venek novou bundu a sestřenice má bohužel stejnou!To bude vypadat!
   Zase jako vždycky jsem nestíhala, tak se mě taťka zeptal, jestli nechci odvést.Tak jsem řekla, že jo, protože když nepůjdu jednou pěšky, tak zase tolik nepřiberu.(Jinak se mi podařilo shodit 3,5 kg , ještě mi chybí 6,5 kg, abych se vyrovnala Michalovi!)No a kté matice.Jedna skupina má matiku před námi, takže nám řekla jeden příklad, který byl v učebnici, takže jsem si ho pročetla a pak to bylo dokreslení kvádru a myslím i krychle, takže to bylo lehké, snad bude zase jednička :-D.Ale je blbé, že se mi minulé pololetí v matice vůbec nedařilo, a teď se mi v ní daří, ale nedaří se mi v ostatních předmětech, takže to je nějaké prokletí!!!!!!!
     Ještě jsem měla atletiku!To zase byla makačka!vždycky když jsme venku, tak to je hrozné!!!Zase sprinty, 300 m na čas-několikrát...Ale běhalo se mi ze začátku upe super, protože jsem na chalupě trénovala, takže docela good.
     A jak jste se měli vy?

Novinky posledního týdne

16. dubna 2010 v 20:35 | Christina Jackson |  News
Chcete luxusní auto s Michaelem?
Snili jste někdy o luxusním porsche s designem Michaela z klipu 'Scream'? Na Michaelových oficiálních stránkách se objevili fotky z jistého veletrhu aut, kde se můžete inspirovat pro váš eventuelní nákup. Fotky si můžete prohlédnou zde
To auto je super!!!
Napsal(a) Simon dne 14 Apr 2010
La Toya: děti se mají výborně
La Toya poskytla rozhovor německému časopisu Bunte, ve kterém mluvila také o dětech Michaela, o tom, jak se jim daří a jaké jsou. Děti jsou prý skoro neustále obklopeny jinými dětmi. Tráví hodně času v bazénu a starostí o své mazlíčky. Paris má tři kočky a také se stará o psa La Toyi. Prince má zase leguána. Blanket je velmi ostýchavý, málo mluví, zato hodně tancuje, stejně jako jeho otec. Prince se hodně zajímá o elektroniku a Paris je hodně nadaná ve hře na piáno. Je to právě Paris, která o tatínkovi pořád mluví.
Napsal(a) Babylove dne 13 Apr 2010
Alicia Keys: Michael inšpiroval všetkých umelcov
Alicia Keys v rozhovore pre Rap-Up.com uviedla, že "prvý koncert, ktorý kedy navštívila, bol koncert Michaela Jacksona. Vystupoval ešte so svojimi bratmi a bola to velká vec. Všade boli sanitky a ja som sa pýtala 'Mami, kto je chorý?'. Nechápala som, že o pár hodín tam budú odpadávať dospelí ludia. Vidieť vystúpenie na takej úrovni v mojom veku bolo neuveritelné. Bol to prvý velký koncert v mojom živote. Myslím, že Michael Jackson inšpiroval každého umelca pod slnkom. Naučil ma robiť veci najlepšie ako viem. Bol stelesnením kvality a šikovnosti pri jeho vystúpeniach. Bol jedným z najlepších umelcov všetkých čias, pretože tomu obetoval vela námahy, času, kreativity a chcel byť najlepší. Presne takto rozmýšlam, keď idem na pódium a pripravujem svoju vlastnú show".
Napsal(a) Soniamaria dne 10 Apr 2010
Licencia Conrada Murraya
Dr. Conradovi Murrayovi zakázali predpisovanie a podávanie anestetík v ďalšom štáte v USA. Po Californii a Nevade vydala podobné rozhodnutie i lekárska komora v Texase. Naďalej však môže pracovať a byť súčasťou lekárskeho tímu, kde sa podáva propofol, či iné anestetikum.

You rock my world

14. dubna 2010 v 19:35 | Christina Jackson |  Music
Moc se omlouvám, že jsem tu nebyla, fakt nebyl žádný čas!!


News (This Is It)

11. dubna 2010 v 17:33 | Christina Jackson |  News

Alicia Keys: Michael inšpiroval všetkých umelcov
Alicia Keys v rozhovore pre Rap-Up.com uviedla, že "prvý koncert, ktorý kedy navštívila, bol koncert Michaela Jacksona. Vystupoval ešte so svojimi bratmi a bola to velká vec. Všade boli sanitky a ja som sa pýtala 'Mami, kto je chorý?'. Nechápala som, že o pár hodín tam budú odpadávať dospelí ludia. Vidieť vystúpenie na takej úrovni v mojom veku bolo neuveritelné. Bol to prvý velký koncert v mojom živote. Myslím, že Michael Jackson inšpiroval každého umelca pod slnkom. Naučil ma robiť veci najlepšie ako viem. Bol stelesnením kvality a šikovnosti pri jeho vystúpeniach. Bol jedným z najlepších umelcov všetkých čias, pretože tomu obetoval vela námahy, času, kreativity a chcel byť najlepší. Presne takto rozmýšlam, keď idem na pódium a pripravujem svoju vlastnú show".
Licencia Conrada Murraya
Dr. Conradovi Murrayovi zakázali predpisovanie a podávanie anestetík v ďalšom štáte v USA. Po Californii a Nevade vydala podobné rozhodnutie i lekárska komora v Texase. Naďalej však môže pracovať a byť súčasťou lekárskeho tímu, kde sa podáva propofol, či iné anestetikum.Potřebuju hlásky!!!!

11. dubna 2010 v 17:08 | Christina Jackson |  Příhody
Je to moooc důležité, jde mi o vše!!!!Prosím, hlásněte mi !!!Klidně vám to oplatím!!!
1.Soutěž!-Christina Jackson
  http://hannajerihanna.blog.cz/1004/kdo-postoupi-do-finale#komentare


Navod pro Verunku

11. dubna 2010 v 13:51 | Christina Jackson |  For You
1.,Zkopirujes obrazek a pak i tenhle...

(2.)
Do bileho pozadi das edit, paste special, linked with mask

3.to same...4.(mozna to dela nekdo jinak, tak mi to muzete napsat)


5.Pak si to muzete upravit, neco tam dopsat, oriznout, ja se v tom jeste tolik nevyznam

Krásné animky

11. dubna 2010 v 11:59 | Christina Jackson |  Animations
Michael Jackson glitter graphics

Michael Jackson glitter graphics

Jinak všem děkuju za pochvalu Dessu!

Omluva+Animka Od Teryskka

10. dubna 2010 v 21:02 | Christina Jackson |  For Me
Takže, v pátek ze školy jsem tu nebyla protože jse šla k jedné holce, protože máme mít referát do dějáku.No a pak jsem šla k babičce která nemá internet ani funkční počítač, takže jsem se na intoš nedostala.Jinak jsem ještě byla na výstavě psů na Černé louce v (Ostravě).Konečně jsem dostali hodnocení Výborná 2, sice nic moc, ale vždycky jsme kvůli jednomu ozhodčímu dostali jen Velmi Dobrá, takže to ujde.Taťka s ní mohl jít klidně lépe, ale pro začátek dobrý.
Jinak za chvíli už půjdu, tak snad jste se měli dobře :-D.

Tak a tady je jedna animka od teryskka, je ůžasná!!!!!!!!Děkuju!!!!!


Začíná 3.-poslední kolo SONBlog

7. dubna 2010 v 21:23 | Christina Jackson |  Soutěže, bleskovky...
Tak, odteďka můžete hlasovat, kdo vyhraje.Ceny jsem už psala, myslím si, že jsou docela dobré, tak hlasujte!!:-D A přeju hodně štěstí!!!


Třpytivé obrázky za Valentýnky Michaelovi+Pro Sabu

6. dubna 2010 v 22:08 | Christina Jackson |  For You
Moc se omlouvám, že je to tak pozdě!!!Vůbec jsem nestíhala!!!

Pro Sasku:Takže, konečně si někdo objednal něco, takže tady to je, doufám, že se líbí
Pro Sabu:
Jmenovky za účast v SONBlog

6. dubna 2010 v 21:23 | Christina Jackson |  For You
Pro Miss.Jackson***Pro Angie (nenapsala co na ni chce)Po Sasku (o moc víc se tam nevešlo)

Click for a larger view