Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Červen 2010

Prosím vás o hlásky, ať Michael vyhraje!!!!!

30. června 2010 v 23:21 | Christina Jackson |  For Me
Ahoj, takže prohráváme s Michaelem o 8 hlasů, strašně od vás ty hlásky potřebuju, prosím moc!!!!!!!!!!!!!podpořte Michaela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prosím!!!!!!!, myslím si, že by si to moc zasloužil!!!!!!!!
Odkaz je tady:  http://smiley-kikinka.blog.cz/1006/posledni-kolo-sonbcelebs#comment78391810
nevím, kdy to končí, ale určitě za chvíli, budu vám moc vděčná, klidně udělám tydenní reklamu na mém blogu, jen mi hlásněte, prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vysvědčení 2009/2010

30. června 2010 v 21:00 | Christina Jackson |  Příhody
1.Článek z tribute to Michael Jackson napíšu někdy na chalupě asi tak zítra...
2.Vím, že mám dát ještě cenky za Hádanku 03 a za SONB, v SONB mám jenom diplomky, tak se chci zeptat Anet.k, Sasky a Romana-Jacksona, jesli jim to nevadí, že bych to dávala postupně???Prosím napište, zkusím se přispůsobit!!!!

          Vysvědčení:
Vysvědčení bylo super!!!!! Mám samé jedničky a na gymplu si myslím, že je to docela dobré, a za to jsem doztala pochvalu od  ředitele a od učitelky za matematickou olympiádu.
      V hudebce jsem jako vždycky dostala taky Výborná a ukončila jsem hud.nauku-konečně!!!!!!Pak ještě diplom a takový moderní budík za nejlepší žákyni.
        Teď před chvílí jsme byli v pizzerii, tak jsem si dala pizzu a 2x americkou limonádu.A zítra jedeme na chalupu, takže se tu stavím až k večeru a te´d ještě musím dělat babičce přání, protože slaví 70 let.Noma ještě jsem byla celý den s holkama venku, z bot mám puchýře a ušla jsem celkem tak 8-10 km a strašně mě bolí nohy.
     To je vše, teď jdu dělat babičce přání, protože slaví 70let.Tak se mějte hezky, papá


Prince má vitiligo!?!

30. června 2010 v 6:57 | Christina Jackson |  News
Prý to je potvrzené od jeho rodiny, ale tohle nikomu nepřeju.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs050.ash2/35850_412920124105_157741289105_4299527_2901689_n.jpg

Forest Low se připrauje na výročí

29. června 2010 v 19:42 | Christina Jackson |  News
Forest Lawn sa pripravuje na výročie
Cintorín Forest Lawn - Grendale sa pripravuje na velke množstvo fanúšikov Michaela Jacksona, ktorí sa chystajú stráviť 1. výročie v blízkosti miesta jeho posledného odpočinku. Podla oficiálneho vyhlásenia budú mať do samotného mauzólea prístup len členovia rodiny a blízki rodinní priatelia. Ostatní návštevníci budú môcť zanechať kvety na určených miestach. Nie je povolené profesionálne fotografovanie a kamery (bez oficiálneho súhlasu), sviečky, plagáty, transparenty, balóny, rádio, či vypúšťanie holubov. Pri nadmernom hluku budú ludia požiadaní, aby odišli a parkovanie bude možné do 18:00.

CNN zajtra odvysiela rozhovor Larryho Kinga s Jermainom Jacksonom, ktorý natočili pred pár dňami v blízkosti Holly Terrace.
Více: Michaeljacksonweb.cz

Brno...

29. června 2010 v 17:38 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, tak tu konečně píšu svými slovy.
 Brno
Takže, možná si pamatujete, jestli jsem to tu vůbec psala, že jsem jela ze třídou do Brna.Tak vám to teď trochu přiblížím.Měli jsme sraz v 5:20 hod. na Svinově, ale vlak jel až v 5:52, tak mi taťka řekl, že tam nebude tak brzo.Trochu jsem nestíhalaa vyjeli jsme teda až v 5:27.Pak mi volala jedna holka, kde jsem,další mi psala...Dorazila jsem jako poslední asi v 5:35.Učitelce jsem musela říct nějakou výmluvu, tak jsem řekla, že byla zácpa, naštěstí mi to uvěřila:-D.
   Vlakem jsme jeli asi 3-4 hodiny a několikrát přestupovali, takže docela vyčerpávající.První jsme jeli do Westernového městečka v Boskovicích.Už jsem tam byla, tak jsem se moc netěšila, ale zas tak hrozné to nebylo, až na to, že jsem si totálně spálila obličej, takže asi předpovídáte, co řikaly děcka!....
   Odjížděli jsme asi kolem 15-16:30 hod. do hotelu Macocha-podlíž té propasti.Učitelka nám dala ještě nějaké kázání, protože se v tom městečku se kluci málem poprali s romy.Pak jsem ještě museli být venku 2 hodiny....
   Druhý den jsme šli do Punkevní jeskyně, na ty lodičky a do propasti-tam jsem taky už byla.Koupila jsem si tam takový 3D pohled, kde byl slon-proč zrovna slon?-protože mi připomínal písničku od Michaela Jacksona-Eart Song, pak nějaké proměňovací pravítko.Učitelka nechtěla jít ještě domů, tak jsme šli do jeskyně Balcarka.Pak to cestování zpátky bylo ještě únavnější, ale konečně jsme dorazili kolem 18:20 zpátky na Svinov.
-něco jako Michael:-D

-čekání na vlak na cestu domů.

Cenky pro mě za soutěže....

29. června 2010 v 12:58 | Christina Jackson |  For Me
Za 2.místo v SONB, taky moc díky za hlasy!!!!Za 3. místo v SONCelebritu-Michael Jackson
Sice jsme s Michaelem nevyhráli, ale 3. místo je super, díky moc za hlásky!!! 

Anketa for This Is It

28. června 2010 v 18:34 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
THIS IS IT hlasování v ceně BET (HLASUJTE!)
'THIS IS IT' je jeden z nominovaných filmů na cenu BET a to v kategorii nejlepší film roku. Jubilejní, desátý ročník cen se odehraje 27. června. Mezi ostatními nominacemi je například i film 'Avatar'. Ceremoniálu se zúčastní i několik členů rodiny Jacksonů a to i přesto, že to je pouhé dva dny po výročí smrti krále popu... Hlasovat můžete zde


ME: Už jsem hlásla, taky hlásněte!!!!!

Aukcia doteraz nezverejnených portrétov

28. června 2010 v 10:32 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
V decembri 2010 spoločnosť Pierre Bergé & Associés organizuje aukciu 12 portrétov Michaela Jacksona z roku 1999 z diela francúzskeho fotografa Arna Baniho. V októbri bude zverejnený katalóg štyroch rôznych sérií, ktoré vytvoril v spolupráci s módnymi špecialistami Yves Saint Laurent, François Lesage, Topolino, Seb Bascle, Frédérique Lorca a ďalšími pôvodne pre obal albumu Invincible. Na aukcii budú ponúknuté tie portréty, ktoré vybral Michael Jackson. Vyvolávacia cena bude € 1,000 za portrét a zároveň bude dražených i 700 snímok z celého fotenia.


Me: Jsou smutné, ale krásné!!!!!!

Katherine Jackson ďakuje fanúšikom za podporu

27. června 2010 v 19:23 | Christina Jackson |  News

Randy Jackson je zklamaný

27. června 2010 v 8:21 | Christina Jackson |  News
Randy Jackson, ktorý bol minulý týždeň hospitalizovaný kvôli bolestiam v hrudníku, je už doma a včera vydal vyhlásenie, v ktorom vyjadril sklamanie z prebiehajúceho procesu s Dr. Conradom Murrayom: "Nedávne súdne pojednávanie bolo ťažké pre celú našu rodinu. Celý proces je však nevyhnutný a sme dobre pripravení vydržať a bojovať za spravodlivosť pre Michaela do konca. Napriek silnému tušeniu, ako to celé dopadne, naďalej rešpektujeme sudcu Michaela Pastora, štátneho právneho zástupcu Davida Walgrena a veríme v náš súdny systém". Randy tiež poďakoval fanúšikom za podporu a k nedávnej chorobe povedal, že sa "cíti ovela lepšie, vzpružený a duchovne silný".


Speciální vydání časopisů

26. června 2010 v 15:17 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Podla očakávaní, s blížiacim sa 25. júnom vychádzajú špeciálne vydania časopisov venovaných spomienke na Michaela Jacksona. News of the World a Remembering Michael si môžete celé prečítať online a rovnako i článok z nového Billboardu, ktorého špeciálne vydanie vychádza 26. júna.


"Speechless" pro charitu

26. června 2010 v 9:14 | Christina Jackson |  News
"Speechless" pre charitu
Mladí speváci z muzikálu Thriller Live naspievali Michaelovu pieseň Speechless, ktorú si od dnešného dňa môžete stiahnuť. Celý zisk bude venovaný organizácii War Child, ktorá pomáha deťom z vojnových oblastí. Adrian Grant: "Chcel som k prvému výročiu Michaelovho úmrtia spraviť niečo dobré. Vybral som jednu z mojich najoblúbenejších piesní a naspievali sme ju na pomoc deťom. Samozrejme, že som ju nechcel vylepšiť. Tá pieseň je nebeská a je o Michaelovom úžasnom hlase. Michael miloval piesne s emóciou a odkazom, s nádychom nesmrtelnosti. Tá pieseň presne vystihuje to, čo pociťujem pri strate Michaela - smútok i spomienky na radosť, ktorú dával svetu".
24. júna 2010 bude odhalená pamätná plaketa vo foyer londýnskeho Lyric Theatre, kde už 18 mesiacov hosťuje Thriller Live. Na mieste vystúpi tanečná skupina Diversity, ktorá mala vystupovať i na This Is It.

Bém Jacksona.....

25. června 2010 v 18:07 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Bém Jacksona "nemusí", ale pomník na stalinovské Letné mu posvětil
Letná je fascinující místo. Nejprve se z ní na Prahu díval sovětský diktátor Josif Vissarionovič Stalin, později se stala místem boje za knihovnu Jana Kaplického. V příštích měsících by tam ovšem měla vyrůst socha zpěváka Michaela Jacksona. Památku umělce, který zemřel před rokem - téměř na den přesně, posvětil i primátor města Pavel Bém. "Záštitu nad projektem dal přímo pan primátor, nikoliv magistrát," upřesnil zprávy v médiích mluvčí instituce Jiří Wolf. Ani Praha 7 se ovšem k soše nehlásí. "O návrhu samozřejmě víme. Nicméně záštitu oficiálně s ním spojeni nejsme. Navíc prostory Letné jsou ve vlastnictví hlavního města," dodal mluvčí Prahy 7 Martin Vokuš s tím, že podaná žádost na stavebním úřadě, o níž se na městské části ví, prošla naprosto bez připomínek. K projektu se za organizátory hlásí Helena Babická, podle níž by k slavnostnímu odhalení mělo dojít na konci prázdnin v den Jacksonových narozenin, tedy 29. srpna. Zdroj: idnes.cz

Lady Gaga:.......

25. června 2010 v 11:00 | Christina Jackson |  News
Lady Gaga: "Michael je můj vzor"
V nedávném rozhovoru pro Rolling Stone zpěvačka Lady Gaga mluvila o Michaelovi jako o svém velkém vzoru. Obdivovala prý také jeho vztah k fanouškům. "Kdybych se někdy zranila na pódiu a mí fanoušci by křičeli před nemocnicí, abych se jim ukázala, ukázala bych se jim jako Gaga. Michael byl popálen, ale i tak zvedl svou rukavici zatraceně vysoko, aby ji mohl každý fanoušek vidět."
Lady%2BGaGa.png        

1.výročí Michaelovy smrti

24. června 2010 v 19:56 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Zítra tu nebudu, protože jedu do Prahy, tak nebudu mít asi čas, proto píšu teď.....

Podla dostupných informácií strávi Katherine Jackson a ostatní členovia rodiny prvé výročie Michaelovej smrti v Gary, v rodnom dome na 2300 Jackson Street. Katherine odhalí sochu Michaela, ktorá je umiestnená pri dome a uvedie svoju novú knihu. Okolie domu bolo upravené a prebiehajú prípravy, keďže mesto očakáva tisíce návštevníkov. Zatial nie je známe, či sa na spomienkovej akcii zúčastnia i Michaelove deti.


Sportovní den......+Předskokani Chodůra+ Info

22. června 2010 v 15:45 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, jsem tu tajně, takže rychle.A ještě předtím než začnu, tak vám chci jen říct, že mi blbne notebook a  bude se o prázdninách spravovat, takže nevím, kdy se tam dostanu.Jinak, ti co se ještě nezapsali do kontroly sb, tak se prosím zapište.
    
   Na gymplu jsme měli dneska sportovní den.Jsem v primě, takže jsem tam byla poprvé.Ráno jsem vůbec nestíhala a málem jsem přišla pozdě, ale naštěstí ne.Vzala jsem si klíč od šatny a šla se převlíct.Holky chtěly, ať běžím 60 m  a hraju stolní tenis.60 m se běželo hned na začátku.Se mnou běžela jdena holka rychlejší než já, ale naštěstí neslyšela učitelův povel, že máme vyběhnout, a tak jsem měla trochu náskok.Akorát jsem ho nevyužila úplně. Asi v polovině trati jsem zakopla a už jsem myslea, že to nedoběhnu, a ta holka mě začala dohánět.Pak jsem se teda vzpamatovala a naštěstí doběhla o kousilínek před ní.    Kluk z naší třídy-fotbalista je rychlý ,ale taky tam zakopl a pak už to nedoběhl.
     Pak tam hráli soft ball-já ne a jednou jsme vyhráli a jednou prohráli.
    Nejlepší byl asi fotbal, protože tam naše třída vyhrála všechny zápasy!!!!!!!!!!!
     Pak teda ten stolní tenis.no nic moc, jedna holka mi řekla, že se jí nechce hrát, takže si můžu připsat vítězství.-to je asi vše:-D
   A teď to nejhorší!!!!!!!!:::::Skončilo vyučování, a tak jsem šla na obět, ale samozdřejmě tam byl jen jeden kluk, tak to vypadalo divně, že jsou všichni někde pryč!!!!Samozdřejmě mi nikdo neřekl, že máme jít ještě do třídy, tak jsem šla domů!!!!!SUPER!!!!!!!!!!

Minulý týden v pátek jsme měli vystoupení na náměstí SNP v Ostravě Zábřehu.Hráli jsem před Chodůrem.Úplně jsme to zkazili.We are the Champions, BEAT IT, Can you Feel.V Beat It přestali hrát v polovině písničky, takže to vypadalo fakt úžasně!!!!!!Pak to Can you feel zkazil zpěvák...
A Chodůr je teda fakt neochotný, chtěla jsem po něm podpis (teda poslala jsem taťku), a ani se neohlédl!!!!!!!-debil

     Info:Zítra jedu na dvoudenní výlet do Brna. Westernové městečko a Macocha!Už jsem tam byla a vůbec se mi tam nechce!!!!!!A teď to NEJ!!!!!V pátek jedu do Prahy na Tribute to Michael Jackson a ještě k tomu v neděli půjdeme na nějaké představení, jak tam stříká ta voda "BAREVNĚ" a k tomu se pouštějí Michaelovy písničky  a nějaké video!!!!!!!!!!!SUPÉÉÉÉÉÉÉR!!!!!!

Jsem ve finále!!!! a Semifinále!!!!

20. června 2010 v 20:57 | Christina Jackson |  Soutěže, bleskovky...
Strašně, strašně moc vás prosím o hlasy!!!!!!, ještě nikdy jsem nic nevyhrála!!!!A podpořte tak i Majkýho, prosím!!!!!!!Oplatím!!!

http://oh-shit-yeee.blog.cz/1006/finale-sonb#comment78052432

Děkuju!!!!

Škola, testy.....

17. června 2010 v 21:25 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, takže se vám zase omlouvám, ale ještě píšeme testy a já jsem si zachraňovala známky, asi budu mít samé, pokud nepokazím matiku-nejhorší předmět!!!!!
     Dneska jsem šla ještě k tomu trhat 2 zuby-dolní čtyřky a měla jsem kaz-super!!!!

Eart song

17. června 2010 v 21:21 | Christina Jackson |  Music


La Toya s dalšími zpěváky na cenách Muz-TV Awards v Rusku zazpívala Earth Song.


Me:no, ta hudba, a Michael na začátku, to byla bomba, ale ti ostatní zpěváci to prostě neprožívali tak jako Michael, ještě, že Michael existoval!!!!!!!!!!Děkujem Ti za všechno!!!!!!

Dokument o....

13. června 2010 v 21:24 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Dokument o fanúšikoch Michaela Jacksona
Pozrite si trailer k dokumentu o fanúšikoch Michaela Jacksona a jeho vplyve na ich život s názvom The Way He Makes Them Feel. Viac informácií bude pravdepodobne čoskoro zverejnených na stránke www.hisfans.com.


Click for a larger view