Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Červenec 2010

Mám jednu otázku...

30. července 2010 v 11:31 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, chtěla jsem se vás zeptat, jestli už mám změnit dess, řekněte svůj názor, podle mě už je na čase, protože ho mám docela dlouho..Už jsem jich několik vyrobila, některé se sice dodělávají, ale to stihnu, takže prosím hlasujte v anketě, jaký dess byste chtěli, jsou myslím 4....pokud někdo bude chtít, tak dám ukázku..

Zahrada pro Majkýho

30. července 2010 v 10:03 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Zahrada pro Michaela
U příležitosi uvedení Michaela do síně slávy tance příští měsíc (National Museum of Dance Hall of Fame) se vedení síně slávy rozhodlo, že připraví celou zahradu na počest Michaela. Původně se plánovalo s mnoha květinami vedoucími k místu, kde bude obřad uvedení do síně slávy, ale aby květiny nezvadly, udělají akci ve speciálně vyzdobené zahradě. Tato Michaelova zahrada zůstane už na místě pořád v rámci muzea.

Michaelovi lékaři se vyhnou soudu

30. července 2010 v 4:02 ♪ Michael Jackson ♪
Jacksonovi lékaři se vyhnou soudu
Šest lékařů a jedna sestra před rokem zesnulého zpěváka Michaela Jacksona, které kalifornské úřady v souvislosti s hudebníkovou smrtí vyšetřovaly, byli zbaveni obvinění. Státní prokurátor to podle stanice CNN uvedl ve středu. Vyšetřovatelé nenašli dostatek důkazů, aby doporučili soudní stíhání. Pouze lékař, který použil falešné jméno, když zpěvákovi těsně před smrtí předepsal léky, by mohl být potrestán lékárnickou komorou, doplnila CNN.

Jacksonova osobního lékaře Conrada Murraye se vyšetřování netýkalo. Murray dál čelí obvinění z neúmyslného zabití. Zdroj: novinky.cz


Ještě, že se tomu Murray nevyhne., já ho tak nesnáším!!!!!!!!!!


Strašná zpráva..............!!!!!!!!+ Důležité Info!!!

29. července 2010 v 20:27 | Christina Jackson |  News
Takže, zase jsem četla bulvár a tam jsem narazila na jeden článek o Michaelovi a jeho pohřbení...
Název článku: Michaelova hrobka vykradena!

Byla jsem v šoku, psali tam že ji mohl vykrást nějaký fanoušek..............., nebo to rodina narafičila a pohřbila ho někde jinde, aby to lidé nevěděli....tím pádem to byl všechno podvod, ale já fakt nevím......Michaelovi už asi nikdo nedá pokoj!!!!!!!!!!

Je tu trochu lepší zpráva....

  Se svojí sestřenicí, jsem šla do měta, něco koupit k jídlu, a koupit si nějaké tričko, tak jsem vlezla k ťamanům, teď se tak dívám, nikde nic a najednou zahlédnu triko Michaela Jacksona!!!!!!!!Byla jsem štěstím bez sebe, takže jsem hned šla poprosit tu prodavačku, ať mi ho shora sundá, protože dole měli jen XXL-což je docela hodně velké... Ale nahoře neměli o nic menší,  měli XL, ale to triko je fakt krásné, se mi vždycky líbil ten obrázek na něm...je to vyfocené z koncertu Dangerous a pod tím je napsané King Of Pop a pak MICHAEL JACKSON, je boží, je to už 3. tričko, ráda bych měla sbírku, jenom o Majkým!!!!!!

    Hodně lidí se ptá, co prázky, jak se mám.....co dělám......tak vám to teď napíšu........
Celou dobu jsem trávila a ještě budu trávit na chalupě, letos asi nikam nejedem, ani se mi moc nechce...  Teď jsem odjela na asi 7-9 dní na Kurzovní, právě jsem na internetu v jednom mega pokoji...Je to pod Pradědem, my totiž máme chalupu v Jeseníkách...Taťka totiž tu jel s nějakými kolegy-protože to měli zaplacené...Jenže někteří lidi už odjeli, tak je vlastně vystřídám, zítra přijede i mamka a můj pes...... Ale pokud nepůjdem na túry, tak určitě zajdu do posilovny-na běžící pás, to je můj sen-už se těším, pak něco s činkama, mamka určitě bude chtít jít do výřivky, pak si zahraju s Taťkou...tenis........Takže jsem docela zvědavá, jak si to tu užiju......!!??!


      To bude asi všechno, jinak se moc omlouvám, že teď neobíhám, ale na chalupě vypli internet-sousedi-tak se nemůžu připojit, vyjímečně tady, asi si tu zajdu i zítra a trochu vás oběhnu.......
      A jak se máte vy, hlavně odpočívejte od školy, ta mi pěkně ke konci už lezla na nervy!!!A prosím, do VGS se přihlásilo docela málo lidí, a já bych byla moc moc moc ráda, kdybyste se taky zapojili, fakt se nebojte, není to nic těžkého, docela jsem ty kola zlehčila, tady dám odkaz a budu ráda, když budou další zájemci, tak se mrkněte::::  

Nějaká fotečka

29. července 2010 v 19:57 | Christina Jackson |  Gallery
Já jsem se do té fotky uplně zamilovala, mu to tam tak sluší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nemyslíte?

Matčin příběh

29. července 2010 v 3:27 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Katherine Jackson: Matčin příběh
Michaelova matka promluvila od smrti svého syna Michaela poprvé veřejně. V televizi NBC mluvila nejen o jeho životě, o tom, jaký byl, ale i o jeho dětech a jejich životě po smrti otce. Katherine doufá, že když promluví veřejně, novináři jí a dětem dají pokoj. Nejdříve mluvila o začátcích Michaelovy kariéry. Její nejoblíbenější turné je Victory tour z roku 1984. Jak sama říká, je to proto, že na něm vystupují všichni její synové a ona mezi nimi nerada dělá rozdíly. "Každou neděli šel do našeho podkrovního pokoje a dvě hodiny tancoval. Chtěl se připravit na koncert a vyplatilo se mu to. Vzpomínám, že jednou jsme viděli v televizi hladovějící děti z Afriky a Michaela to hodně rozesmutnělo. Řekl mi, že jednou se postará o to, aby to skončilo. Později, když byl dostatečně starý na to, aby se staral o své finance, začal posílat jídlo lidem bez domova a platil školné těm, kteří to potřebovali. Byla jsem na něj velmi pyšná."

Děti se prý po Michaelově smrti drží dobře. "Když se ke mě nastěhovali, Paris chtěla na své zdi jen fotky Michaela. Dala si ho nad postel, ke stolu. Řekla, že si chce pokojík vyzdobit jen obrázky tatínka. Kouká se na něj když jde spát i když vstává." Katherine říká, že děti jsou výborní studenti. Zatím se vzdělávají doma, ale to se může změnit. "Paris se šla podívat do jedné školy a líbilo se jí tam. Takže uvidíme co bude v září." Nejoblíbenější činností Prince je práce s videokamerou. "Prince trávil s Michaelem hodně času natáčením a moc ho to baví. Paris chce být herečka. Tou vlastně už je /směje se Katherine/ a chce hrát na piáno. Blanket velmi dobře zpívá a má v těle rytmus. A velmi dobře tančí." Katherine tvrdí, že děti dlouhou dobu nevěděly, že jejich otec je tak známý. "On jim nikdy neukazoval videa sám sebe nebo DVD, neříkal jim kdo je." Nyní ale ví, že jejich otec změnil hudbu navždy. Katherine jim chce dát poklidný život na jednom místě. "Nikdy se mi nelíbilo, že je Michael zakrýval. Mají ochranku a dřív či později by se jim to nelíbilo. Takže je nezakrývám. Víte, ze všeho nejvíc v jeho životě Michael miloval a zbožňoval své děti a ony zbožňují jeho."

Matka prvních dvou dětí Michaela, Debbie Rowe, je nyní s Katherine v kontaktu. Jak Katherine říká, nikdy dřív Debbie neznala. "Neznala jsem ji před tím než Michael zemřel. Když jsem si s ní promluvila, hned jsme si sedly. Plakaly jsme společně. Mluvili jsme jen o Michaelovi a o dětech. Všechny ty pomluvy, že chce Debbie děti k sobě, jsou nepravdivé. Debbie chce pokračovat v úmluvě, jakou měla s Michaelem. Prince a Paris ví, že je jejich matka." Po Michaelově smrti se Debbie s dětmi několikrát sešla, a také s Blanketem, aby se necítil odstrčený. Katherine říká: "Debbie je jejich biologická matka a věřím, že by měla být v jejich životech a děti by ji měly znát."

"Michaela jsem naposledy viděla asi týden a půl před jeho smrtí. Jela jsem ho navštívit. Bavili jsme se s dětmi a Michael mi ukazoval nové zařízení, které promítalo filmy na zeď. To bylo naposledy, kdy jsem viděla svého syna naživu. Na pohřbu jsem se na něj nepodívala. Chci si ho pamatovat tak, jak jsem ho viděla naposledy, jak se smál a byl šťastný. Chci pro něj spravedlnost. Cokoliv se ale teď stane, mi nepřinese mého syna zpět."

Akce v Praze se přesouvá

28. července 2010 v 16:25 | Christina Jackson |  News
Akce THRILLER DANCE REKORD v Praze se ruší/přesouvá
Vážení MJ fanoušci a zájemci o účast v pokusu o světový rekord THRILLER DANCE, dovolte, abychom vás seznámili s aktuální situací kolem soboty 28.sprna 2010 a naší plánované akce. Věřte, že napsat následující řádky nebylo vůbec nijak snadné, přesto je nezbytně nutné vás všechny
o současném stavu informovat.

Jak všichni dobře víte, uskutečnění celé události je zcela závislé na finančních možnostech, tedy na štědrosti sponzorů. Bez nich událost takových rozměrů uskutečnit nelze. Proto jsme s nabídkou na spolupráci oslovili celou řadu známých společností a firem. Několik z nich jsme naším projektem skutečně zaujali a jejich zástupci vyjádřili o spolupráci zájem. I přes jejich zájem však nastal nepříjemný problém. Společnosti, které o spolupráci na tomto projektu zájem projevily, mají již pro tento rok zcela vyčerpané své rozpočty určené na sponzoring. To znamená, že nám pro tento rok nemohou poskytnout finanční prostředky v takové výši, abychom akci mohli uskutečnit na plnohodnotné úrovni. Nabídli nám však možnost spolupráce v příštím roce. Ano, tušíte správně. Znamená to celou akci i s uskutečněním pokusu o překonání světového rekordu v tanci o rok posunout.

Vzhledem k tomu, jak málo času do 28. srpna 2010 nyní zbývá, a v souvislosti s tím, že sponzorské možnosti všech oslovených společností jsou víceméně obdobné, dospěli jsme po velice důkladném a pečlivém zvažování všech plusů a mínusů k závěru, že pro klidný, bezpečný a především úspěšný průběh události bude ze všech myslitelných důvodů nejrozumnější a pro samotnou akci nejpřínosnější na tuto možnost přistoupit.

Nezbývá nám tedy nic jiného než oznámit, že akce KING OF POP FOREVER & THRILLER DANCE REKORD se uskuteční v sobotu 25. června 2011! Jsme si velmi dobře vědomi, že jste se všichni na tuto akci, stejně jako my, letos velice těšili. Nejen proto je nám nesmírně líto, že se akci nepodaří uskutečnit již tento rok, podle našich původních představ. Ujišťujeme vás však, že to v žádném případě není konec! Michael Jackson se také nikdy nenechal odradit krátkodobou nepřízní osudu. Proto se ani my nehodláme vzdát a pro uskutečnění akce v příštím roce jsme odhodláni udělat vše, co bude třeba! Všechny vás proto moc prosíme o zachování klidu a o maximální možné pochopení. Už takhle to pro nás není vůbec snadné, přesto již nyní připravujeme na sobotu 28. srpna náhradní program. Například se můžete těšit na tančení v ulicích Prahy podobné tomu, které jsme uskutečnili minulý rok při TRIBUTE DANCE BEAT IT. Další důležité podrobnosti o programu se dozvíte včas a můžete si být jisti, že uděláme vše proto, abychom si i bez velké akce ten den všichni skvěle užili!

Váš organizační tým
KING OF POP FOREVER

Nikdy nebude další král popu!!!!!!

28. července 2010 v 15:21 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Sheryl Crow: "Nikdy nebude další král popu"
Zpěvačka Sheryl Crow, která zpívala s Michaelem na jeho turné Bad, se rozpovídala o Michaelovi v nedávném rozhovoru. 48letá zpěvačka, která označila Michaelův tanec za "božskou dokonalost", řekla: "On mi dal moji úplně první práci jako zpěvačce. Vzpomínám na ty úžasné představení. Měla jsem štěstí, že jsem ho mohla pozorovat, když byl na vrcholu sil, jak dělá to co uměl nejlépe. Další král popu tu nikdy nebude

Můj svátek

28. července 2010 v 13:30 | Christina Jackson |  Příhody
Jak už asi víte, dne 24.7. jsem měla svátek, říkala jsem, že napíšu, co jsem dostala.
1.2x boty
2. Cd Thriller 25!!!!!!!!
3.Sladkosti
4.Klahotky
5.čelenku
6.peníze- asi 250kč

Je toho na svátek docela dost

Vydá se nové album Michaela

28. července 2010 v 13:20 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Rodney Jerkins vydá nové album Michaela Jacksona
Producent Rodney "Dark Child" Jerkins spolupracoval s Michaelem na albu Invincible (2001) a z tohoto období má spoustu nevydaných písní. Rodney řekl, že ho čeká ještě spoustu vyřizování, ale album určitě vyjde. Také dodal, že ho Michael hodně naučil a spolupráci s ním bere jako požehnání.

Zítra mám svátek :-D

23. července 2010 v 21:26 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, takže zítra zase svátek, abych se přiznala já oslavy nesnáším, připadá mi to takové trapné...Jinak ze všeho jsou nejlepší dárky-jsem zvědavá, co dostanu, pak vám to napíšu.

   Dneska jsem byli k večeru s mamče běhat, teda já jsem běhala a mamka jela na kole a měli jsme s sebou ještě mého psa-Báru. Akorát mám problém s koleny, tak jsem zpátky musela jet na kole-fakt to bolelo.

   tEĎ tu tak často nebudu, protože budeme asi jezditněkam na výlety....

   Byla bych moc ráda, kdybyste se přihlásili do VGS-opravdu to nebude těžké!!!!!O tom, kdo postoupí budu rozhodovat já, snad to neva-v každém kole bude vypadávat jen jeden soutěžící...

http://kengura2.blog.cz/1007/nesel-mi-internet-prihlaska-do-vgs#komentare

What more can I give

20. července 2010 v 18:42 | Christina Jackson |  Music
Tuhle písničku miluju!!!!!Nejlepší je tam ale Michael, ten převyšuje všechny!!!!!Pak ještě celine dion a byonce-jestli to je ona:-D


Feldman se Michaelovi omluvil

20. července 2010 v 15:26 | Christina Jackson |  News
Corey Feldman se Michaelovi omluvil
Corey Feldman vysotupil na pódium na akci pro fanoušky Michaela Jacksona v Beverly Hills. Řekl, že on a Michael spolu nemluvili posledních 8 let (což je známý fakt), i když se Michael snažil jejich přítelství znovu oživit. "Michael a já jsme byli dobří přátelé asi 18 let, ale asi před 8 lety jsme se pohádali a já od té doby v sobě nesl zášť vůči němu. Těch 8 let rychle uteklo a najednou byl pryč. Během těch let se Michael snažil ke mě dostat, ale já nereagoval. Byl jsem nezlomný. Co jsem se naučil je, že odpuštění je ta nejdůležitější věc v životě. Nikdy v životě se nesmířím s tím, že jsem neměl možnost říci mu sbohem, že jsem neměl možnost ho obejmout a říci mu, jak moc ho miluji. Takže teď jsem využil příležitosti a chci říci. Michaeli, odpouštím ti. Doufám, že i ty odpustíš mě. Mám tě moc rád."

Joe stáhl svoji žádost

20. července 2010 v 12:22 | Christina Jackson |  News
Joe Jackson nezažádá o svůj příděl z majetku
Otec Michaela Jacksona stáhl svojí žádost o měsíční příjem z majetku jeho syna, který spravuje 'Michael Jackson Estate'. Joe svojí žádost stáhl, aby se mohl plně věnovat žalobě na doktora Murraye, kterou podal v pátek. Michael svého otce v závěti vynechal a proto v listopadu Joe požádal o 15 000 dolarů měsíčně. Žádost sice stáhl, ovšem nevyloučil, že časem svoji žádost obnoví.

Prodejnost alb....

20. července 2010 v 5:20 | Christina Jackson |  News
Prodejnost Alb dosahuje neuvěřitelných výšin.
V posledních 12 měsících(od Michaelovi smrti) se prodej Michaelových alb vrátil takřka do dob Thrilleru.
-Ve spojených státech se prodalo 800,000 alb Jackson 5, Jacksons a Michaela.
-V USA se také prodalo 12.9 milionů nahrávek z Itunes a podobných internetových stránek.
-Celosvětový prodej od tragédie je 35 millionů alb.
-Michaelova smrt způsobila historický největší skok v prodejnosti hudebních alb.
-Před pár dny dokonce prodej zaznamenal ještě větších čísel, jelikož se svět chystal uctít památku Krále Popu přehráváním jeho skladeb.

Michael prý týral svou opici

19. července 2010 v 20:17 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Ahojky, tak jsem si přečetla v rytmu života docela zajímavou zprávu. Určitě víte, že měl Michael opici.Prý sní byl docela často, povídal si s ní, učil ji čistit zuby...Ale co mě šoklo!!-prý ji dal na operaci, aby ji voperovali lidské hlasivky, protože michael chtěl, aby mluvila!!!Operace se nepovedla, a opice pak byla agresivní, tak ji musel dát pryč.

moc tomu nevěřím, ale budu ráda za váš názor!!
jinak pod článkem je přihláška do VGS!

Nešel mi internet+ Přihláška do VGS!!!

19. července 2010 v 19:24 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, nebyla jsem tu asi týden, moc se za to omlouvám, ale jsem na chalupě, a sousedé odjeli pryč, takže mi nešel internet.O prázdninách tu moc nebudu, no, nebudu tak často obíhat, ale hlavně odpovídat, když mi napíšete.Jinak si mě prosím nemažte!!!!!děkuju moc!!

Jinak, prázdniny nic moc, rodice vetsinou pracujou, takže mě hlídá babička, jenže to je ještě horší, sice nechodímě na tak dlouhé procházky, ale pořád nějaké komandování, chodit 22:30 spát....

   Teď přidám ještě pár článků, a pak půjdu odepisovat, jinak bych chtěla založit novou soutěž VGS!!!

Už mám připravené různé kola...., takže pokud alespoň trochu umíte grafiku, tak se přihlaste, kola bude asi 5-7 , uvidím, cenky vám napíšu až se přihlásí alepoň 20-30 lidí....

  Přihláška:

1.Jméno
 2.blog
 3.Jak dlouho děláš grafiku a na jakém programu
 4.Byla jsi už někdy v nějaké soutěži ohledě grafiky?- a jak jsi dopadl/a
                 

Dárky za SONB

11. července 2010 v 21:54 | Christina Jackson |  For You
1.místo- Anet.k:

Diplom, avatar, klikačka, reklama 30 dní na mém blogu:

2.místo-Saska:

Diplom, avatar, klikačka
3.místo-Roman Jackson

Diplom, avatar
Snad se cenky líbí:-D

Shrnutí prázdnin od 1.7-11.7

11. července 2010 v 21:00 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, takže vám trochu udělám představu o mých prázdninách.
     Skoro celé prázdniny trávím na chatě.Je tu docela nuda.Mamka mě pořád nutí do vody, schválně, protože je léto a já vodu nesnáším!!!No a pak musím pořád na túry, na kolo, běhat...

Dneska jsem byla v bazénu 4 hodiny, asi jsem se zbláznila, co vy?

Jinak prosím vás vyplňte dotazník!!!!

Michael Jackson´s favourite hobby

10. července 2010 v 20:59 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪


Ty obrazy jsou boží, krásné, nikdy jsem nevěděla, že Michael umí takhle kreslit, on byl opravdu génius!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Click for a larger view