Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Srpen 2010

Dnešní nákupy

31. srpna 2010 v 19:43 | Christina Jackson |  Příhody
Ahooooooj.....Tak jak jste si užili poslední den prázdnin??? Já jsem šla nakupovat.Teď vám to trochu popíšu....

Vstala jsem v 9:00 hod, a tak jsem psala kámošce, že bych šla kolem 11:00 hod.Ona chtěla jít až odpoledne. Tak jsme šli v jednu.Ona moc na nakupování nění, tak jsme docela spěchali. Koupila jsem si triko-šedé s takovou oranžovou mašlí, srdíčkama a nevýraznou kočkou, že jsem si jí ani nevšimlal.Ještě jsem musela koupit dárek jedné kámošce, ale nakoupila jsem jen čokolády.Pak se mi tam líbily ještě černé plavky, tak jsem si je odložila, že tam pak půjdu s mamkou.

Kolem půl čtvrté jsme se zase vrátili do obchodu, ale plavky mi vůbec neseděly.
   Pak jsem si všimla takového hezkého černo šedého trička a černé vesty-tu jsem vždycky chtěla!!!! No a nakonec rifle. Koupila jsem si dvoje- šedé a modré, ale ty jsme museli odložit, protože mamka neměla peníze.
  A abych nezapomněla, tak jsem dokoupila ten dárek - řetízek a k tomu byly náušnice- docela hezké....

Michaelovo vítězství na CNN

31. srpna 2010 v 17:45 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Michael nejlepším umělcem všech dob na CNN
Na televizní stanici CNN se ptali lidí, kdo je nejlepším umělcem. Narozdíl od žebříčku VH1, kde hlasovali experti z branže, na CNN volili nejlepšího lidé, kteří hlasovali na webových stránkách. Hlasovalo přes 100.000 lidí a Michael s přehledem vyhrál. Za ním se umístili The Beatles, Leslie Cheung, Elvis Presley a Bob Marley.

Prince a Paris chodí do soukromé školy

31. srpna 2010 v 16:20 | Christina Jackson |  News
Prince a Paris chodí do soukromé školy
Dvě nejstarší děti Michaela Jacksona, Prince a Paris, začaly od včerejška navštěvovat soukromou základní a střední školu Buckley v údolí San Fernando. Blanket tento rok do normální školy ještě chodit nezačne, a bude pokračovat s domácí výukou. Škola Buckley byla založena v roce 1933 a v současnosti má asi 750 žáků. Jedná se o obdobu našeho víceletého gymnázia, takže děti opouštějí školu přímo na univerzitu.THRILLER WALKIN´ PRAGUE 2010 na příkopech

31. srpna 2010 v 15:45 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Já jsem tam bohužel nebyla, alespoň tu máte ukázku.....


O Another Day

31. srpna 2010 v 15:30 | Christina Jackson |  News
Lenny Kravitz o Another Day
Lenny Kravitz na svojom Facebooku zablahoželal Michaelovi k nedožitým 52. narodeninám a uviedol, že momentálne pracuje na novej verzii ich spoločnej piesne Another Day, ktorá by sa mala objaviť na novom albume. Bližšie informácie nie sú známe.

Teddy Riley, ktorý sa podielal na tvorbe albumu Dangerous, včera potvrdil, že ho MJ Estate prizvali spolupracovať na pripravovanom albume, ktorý by mal výjsť v novembri.

Vyhodnocení kontroly Affs-1. Best

31. srpna 2010 v 14:55 | Christina Jackson |  Soutěže, bleskovky...
ahoj.....Protože mám v té kontrole trochu větší zmatek, tak to tu budu dávat postupně. Rozdělila jsem si to do několika kategorií.  (teď tu dám 1. kategorii)

1.Best Affs
2.Super Affs
3.Good Affs
4.Bad Affs

!5.Favourites webs!= Blogy, které MI (skoro) vůbec nepíšou nebo ty, které už skončili, ale mají mě pořád v Affs

So, Best Affs are:
Anet.k

Můžete tam být i vy, pokud budete psát 1-2x týdně.Budu ráda odepíšu!!!!!

Mám nové CD

31. srpna 2010 v 11:16 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, venku je hnusně, tak jdu s kámoškou odpoledne nakupovat, doufám, že konečně něco koupím!!!!

Jak jsme byli na chalupě, tak mamka chtěla jít na túru.Já jsem odmítala, a tak mi navrhla, že pokud půjdu, tak mi koupí CD o majkla. Tak jsem si to rozmýšlela, protože vždycky ty procházky jsou strašně do kopce, ale nakonec jsem teda řekla že jo.
  No, tak CD už teď mám, je opravdu boží. A ještě by mi měla od mamky kámoška donést nějaké staré desky od Michaela, taky ho poslouchala.-doufám, že to nevyhodila!!!!!

Pokud chcete vědět, jak se CD jmenuje, tak klikněte na Celý článek!!!


Happy Birthday Michael!!!!!! We love you!!!!!!!!So much!!!

29. srpna 2010 v 19:47 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Ahoj Majký, chtěla bych ti popřát klidný život v nebi a věřím, že se tam máš lépe, než tady na zemi. Nikdy neodpustím novinářům, jak Ti zničili život, jak rozšiřovali odporné lži, jak Ti nedal pokoj ani v soukromí a soukromém životě. Nikdy Nikdy Nikdy neodpustím Conradu Murrayovi, který Ti zkrátil život.
   Moc Tě obdivuji za to, jak si to všechno vydržel, co jsi světu dal, hudbu, tanec, geniální pohyby, nádherné texty a predevším SEBE!!!! Nikdy nikdo už takový nebude, ty jsi byl jedinečný!!!!!
                              I MISS YOU, SO MUCH!!!!!!!!!!!!


Návštěvnost přes 7000!!!!

29. srpna 2010 v 19:31 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, už jsem se zase vrátila na blog. proč jsem tu teď nebyla?? Jeli jsme do Vídně.
Všechno vám napíšu do 2 dnů.
-Vídeň
-Michael Jackson ve Vrbně- na Vrbenských slavnostech
-ještě něco, ale nemůžu si vzpomenout

A teď k článku.
Nejprve bych vám chtěla poděkovat za to, že na můj blog vůbec chodíte.Ta návštěvnost je fakt krásná a já si ji moc vážím!!!!!!!! Děkujíííííííííííí!!!!!!!

TOPlist
Uniklo video

23. srpna 2010 v 12:11 | Christina Jackson |  News
Uniklo video Prince a Paris
Druhá část videa není Paris, ale jenom někdo,kdo si na ní hraje. Ovšem v první části můžete vidět video Prince a Paris ze Silvestra.

Hezůůůůůůůů animkaaa

23. srpna 2010 v 4:09 | Christina Jackson |  Animations
mr jackson what a shaking!!!!!!!!!QUEEN_GINA - michael-jackson photo

Info o novém albu

22. srpna 2010 v 13:07 | Christina Jackson |  News
Další info o novém albu
John Brance, spolumajitel 'Michael Jackson Estate', Michaelův dlouhodobý manažer a nyní i jeden z poručníků Michaelova majetku dodal další informace o posmrtném albu, jenž má vyjít v listopadu. ''Album finišuje právě v těchto chvílích. Na albu budou písně ze spolupráce Michaela s Will.I.amem., Teddy Rileym a Rodney Jerkinsem. Nechtěli jsme dát jen tak, dohromady 10 písní, chtěli jsme vytvořit smysluplné, esenciální album. Kdykoliv Michael nahrával písně na album, tak 'přehrával' to znamená, že nahrál o mnoho víc písní a poté si vybral ty nejlepší pro dané album. Takže například píseň 'Billie Jean' byla určena původně na album 'Off the Wall', ale nakonec Michael a jeho spolupracovníci usoudili, že píseň není na album dost silná a odložili jí. Podobný osud musel potkat i ostatní z písní, které budeme vydávat.''
Na dotazy na jednotlivé písně a na detaily o nich, Branca nechtěl odpovědět...

Ne-yo promluvil o písních

22. srpna 2010 v 6:05 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Ne-yo promluvil o písních, které napsal pro Michaela
Zpěvák Ne-yo promluvil o své spolupráci s Michaelem Jacksonem, pro kterého napsal desítku písní, které ovšem nikdy nebyly dokončeny. Ne-yo zatím neví, co dělat s písněmi. "Mám je ve svém archivu, ale nevím co s nimi. Nemohu je prodat někomu jinému a ani je nemůžu sám nazpívat, to by nebylo fér. Takže nevím. Budu na nich sedět a čekat co bude."

V roce 2008 Ne-ya kontaktoval frontman skupiny Black eyed peas Will I Am, který mu nabídl možnost spolupracovat s Michaelem na jeho budoucím albu. Ne-yo vzpomíná na jeho první setkání s Michaelem: "Choval se naprosto normálně a já se cítil divně a nadával si, že jsem očekával, že se bude chovat divně. Média nám nutily určitý jeho obraz, ale v reálu byl Michael Jackson moc fajn chlap. Vešel v černém obleku a brýlích a byl neskutečně milý a upřímný. Bavili jsme se o hudbě, co se mu líbilo a co ne. Bylo zajímavé ho poslouchat, protože on viděl hudbu v tvarech a barvách. Také mi řekl, že obdivuje mou hudbu, z čehož jsem tam málem omdlel. On je přece důvod, proč jsem začal dělat hudbu."

Ne-yo poslal Michaelovi písně, od rychlých tanečních až po pomalé balady. "Michael mi řekl, že musí mít silnou melodii. Takovou, kterou by si lidé zapamatovali po prvním poslechu, ale slova musí mít hluboký smysl. Věřil, že dnešní hudba není úplně v pořádku. Většina písní je o párty, sexu a penězích. Michael mi řekl, že chce písně, které budou pro lidi něco znamenat." Projekt nového alba byl ale pozastaven, protože začaly přípravy na turné This is it. "Doufejme, že písně jednou lidé uslyší, jen to musí být tím správným způsobem," dodává Neyo.

Shání se tanečníci!!!!

21. srpna 2010 v 16:03 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Sháníme tanečníky na PYROMUSICLASER SHOW
Sháníme 300 - 500 tanenčíků na PYROMUSICLASER SHOW dne 27.08.2010.
UMÍTE TANČIT CHOREOGRAFII K PÍSNI THRILLER??? Neváhejte a registrujte se na jedinečné vystoupení na PyroMusicLaser festivalu v pátek 27.8., tedy v předvečer protančení Prahy při THRILLER WALKIN´ PRAGUE! Jako odměna je pro vás přichystáno symbolické vstupné pouze 100,- Kč.
Každý registrovaný dostane speciální pásku od pořadatele, proto je registrace nezbytně nutná.

místo konání: Velká Chuchle (Praha)
čas: sraz ve 14 hod na místě, vystoupení od 22hod.

Bližší info a registrace na facebooku nebo případné dotazy na emailu thriller.prague@email.cz nebo senynka@gmail.com

Vzpomínka na Michaela

21. srpna 2010 v 7:00 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Usher vzpomíná na Michaela
Zpěvák Usher promluvil na CNN o svém životě a také o tom, jak ho ranila zpráva o smrti Michaela. Je všeoběcně známo, že Usher byl Michaelův velký fanoušek. Usher také mluvil o radách, které mu Michael dal. "Řekl mi: buď si vědom historie, nenechej se pohltit jen přítomným okamžikem. Chápej, že každý okamžik je jen kousek v mozaice historie a tak bys k tomu měl přistupovat."

Závěrečná show

20. srpna 2010 v 15:57 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Závěrečná show v divadle Hybernia
Vážení a milí, opět můžete objednávat vstupenky na slavnostní večer, který se koná 29.8. od 17:00 hodin v Divadle Hybernia v Praze. I tentokrát uvidíte show nejlepších imitátorů, taneční a hudební představení - Jan Bendig, Qaša, operní pěvkyně Hana Pecková, Babky mažoretky Bambulky vystoupí s choreografií Thriller, Michael - loutka pohovoří na téma "své" sochy na Letné, přehlídka módní návrhářky Veroniky Janátové na téma Michaelových alb, vyhlášení vítězů právě probíhající soutěže o nejlepší báseň věnovanou MJ (hodnotné věcné ceny - do 25.8. možno zasílat příspěvky na info@heal-the-world.cz)... Čeká Vás řada překvapení, po show následuje dobročinná aukce některých vystavených děl a dalších předmětů (mimo jiné se budou dražit keramické hrnky od firmy Maříž zdobené dětmi z Dětského domova Dolní Lánov).

Vstupenky lze zakoupit přes TICKETPORTAL (www.ticketportal.cz) nebo přímov v pokladně divadla za 350,- nebo 250,- Kč, případně je v distribuci 100 ks vstupenek za zvýhodněnou cenu 180,- Kč. Jedná se o řady 17 - 20 (24 + 24 +24 +28 míst). O tyto vstupenky si můžete psát na adresu info@heal-the-world.cz, Vámi objednaná místa Vám potvrdíme a zarezervujeme. Vzhledem k blízkému termínu představení proběhne předání vstupenek na místě a také během celé THRILLER akce (pochod Prahou, SaSaZu). Je možné domluvit převzetí vstupenek označených Vaším jménem v pokladně Divadla Hybernia.

Janet J.: Já jsem objevila Lady Gaga

20. srpna 2010 v 12:56 | Christina Jackson |  News
Janet Jackson: To já sem objevila Lady Gaga
V britském deníku 'Daily Mail' se objevila zpráva, že první kdo doopravdy objevil Lady Gaga a komu vděčí za celou kariéru, je Janet Jackson.
Lady Gaga, dříve dvorní skladatelka například pro Madonnu a nyní veleúspěšná zpěvačka měla spolupracovat i na turné THIS IS IT, kde se měla objevit po boku Michaela jako host. Bohužel po Michaelově tragické smrti se od plánu muselo upustit.

Výstava kostýmů

20. srpna 2010 v 5:55 | Christina Jackson |  News
Výstava Michaelových ''westernových'' kostýmů
17. Srpna se v Autry National Center v Los Angeles otevře výstava kostýmů navržených Dennisem Tompkinsem a Michaelem Bushem, které Michael nosil a byli inspirovány divokým západem.
Výstava bude obsahovat například

Cowboy Oufit
Western-style pásky a přesky
Ocelové cowboy boty
Tompkinse/Bushovi originální náčrtky
Čeřné 501 Levi's jeany
Černý fedora klobouk
Letecké sluneční brýle
Bílá rukavička

Písnička pro Majkýho

19. srpna 2010 v 15:54 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Michael Bearden tvoří narozeninovou písničku pro Michaela
Michael Bearden, hudební řežisér na turné THIS IS IT se chystá oslavit Michaelovi narozeniny novou písní, kterou věnuje zesnulému Králi Popu.
Název bude "One Last Goodbye" a zatím není kompletní. Hotová verze bude k dispozici na Michaelovi narozeniny, 29. srpna. Pro aktualizace a také jestli si chcete píseň v dané datum poslechnout se musíte stát fanoušky M. Beardena na facebook.com. to je možné zde

Bleskovka 04 about you

19. srpna 2010 v 13:42 | Christina Jackson |  Soutěže, bleskovky...
Je tu další bleskovka, ale beru pouze první 4 lidi.

1.ahoj!Jak si užíváš prázky?
2.Byla už jsi někde?
3.Pojedeš ještě někam?
4.Těšíš se do školy nebo máš z ní depresi?(jako já)
5.Do které jdeš třídy?
6.S kým a co chceš napsat na diplom?
7.Zatím se měj, pááááClick for a larger view