Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Září 2010

Nestíhám a zítra jdu na basket

28. září 2010 v 18:32 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, nestíhám moc s učením a ještě jsem byla na chalupě, takže napíšu až příští týden. A zítra jdu do té čez arény na basket a ještě k tomu mám rýmu, no super!!!!! Já zase letím, a prossím nemažte si mě, děkujuuuuuuu

Bude nové album už v Listopadu?

22. září 2010 v 21:21 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Nové album 22. novembra 2010 ?
Nový album Michaela Jacksona by podla zatial neoficiálnych informácií mohol výjst 22. novembra 2010. Na stránke portálu HMV i Amazonu sa objavila informácia o spustení predaja. Obal ani zoznam skladieb nie sú známe, avsak Teddy Riley na Twitteri potvrdil, ze jednou z nich bude uz známa Hold My Hand, ktorú Michael nahral s Akonom. Na albume spolupracuje i skladatel Benjamin Wright, ktorý sa podielal na Michaelovom albume Off The Wall a mnohých známych projektoch.

Podla posledných informácií, v Austrálii bude album uvedený 23. novembra 2010. Koncom novembra Sony vydá i 3-DVD s názvom "Vision", ktoré bude okrem Michaelových starsích videoklipov obsahovat i nové video k pilotnému singlu z nového albumu.

Vůbec se mi nechce na notebook :-(

22. září 2010 v 19:17 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, tak vás zase po dlouhé době zdravím. Někdy mám takové období, kdy se mi vůbec nechce na notebook. Sice nemám moc učení, ale buď tu budu chodit večer, nebo jen o víkendu, podle toho, jak to bude s testy. Zítra máme 7 hodin, tak to bude zase sranda!!!!! Já školu nesnáším!!!!!! Dneska jsme měli chemii, a máme pitomou učitelku, takže jsem myslela, že tam usnu! Stejně jsem ji vůbec nechápala!!!!!
    Mamka mi donesla takový časák s oblečením, a tam jsou kalhoty a vestička s flitry, tak mi říkala, že by mi to koupila na narozky, ale nic víc, takže se musím ještě rozhodnout, a ještě k tomu to je na objednávku, tak ani nevím, jestli mi to bude sedět :-D
    Určitě víte, že se tento a příští týden hraje basket v Čez Aréně. Učitelka nám sehnala lístky, takže tam jdu příští středu, docela se těším!, kdyby někdo šel, tak pak napište!

Já už teda půjdu, asi na photofiltre, udělám nějaký dess......Tak mi držte palce, pa

Judith Hill navštívila Forest Lawn

18. září 2010 v 21:27 | Christina Jackson |  News
Judith Hill navštívila Forest Lawn
Background vokalistka, Judith Hill, která pracovala pro Michaela na turné THIS IS IT a zpívali s ním píseň 'I just can't stop loving you' navštívila Michaelovu hrobku. Zpěvačka se v mauzoleu objevila prvně, dovnitř má přistup pouze rodina a přátelé rodiny Jacksonů. I když občas odpočívající Michaela navštíví k nelibosti fanoušků i doktor Conrad Murray...

Judith je známá svojí krásnou tribute písní 'I Will allways be missing you' na klip se můžete podívat zde.
Me: Klip je boží, i ta písnička, a jsem moc ráda, že se na Michaela nezapomíná!!!!

Kenny Ortega je zmíněn jako obžalovaný

18. září 2010 v 17:13 | Christina Jackson |  News
Katherine Jackson žaluje AEG

Matka Michaela Jacksona, Katherine Jackson, zažalovala včera společnost AEG Live, která organizovala turné This is it. Katherine tvrdí, že AEG byla zodpovědná za činy doktora Murraye, který Michaela zabil. AEG prý nesplnila dohodu a nedodala Murrayovi zdravotní pomůcky, které by Murrayovi pomohly zachránit život Michaela poté, co se mu zastavilo srdce. V žalobě se tvrdí: "AEG měla zákonnou povinnost starat se o zdraví Michaela Jacksona. V zájmu vysokých zisků ovšem nebrala v potaz fyzický stav Michaela Jacksona. Díky jejich činům a přehlížení ztratily tři děti svého otce." Katherine se soudí jménem dětí a není řečeno, co žádá.

Doktora Murraye najala společnost AEG, aby dohlížel na Michaela a AEG mu měla zaplatit. AEG ale nyní tvrdí, že Michael zemřel před sepsáním smlouvy mezi Murrayem a AEG, a proto nejsou nijak zodpovědni. Kenny Ortega je také zmíněn v žalobě jako obžalovaný.
Myslím, že by Ortega neměl být obžalovaný, Michael ho měl docela rád, podle toho filmu, jak jsem viděla. Co myslíte vy?

Murray obviňuje další doktory!

18. září 2010 v 7:09 | Christina Jackson |  News
Murray obviňuje Dr. Kleina
Doktor Conrad Murray se ohradil proti žalobě od Joe Jacksona s tím, že v ní není zapsáno, že za smrt Michaela je odpovědný také doktor Arnold Klein, Michaelův dlouhodobý přítel a lékař. Murray říká, že Klein je také z části vinen za Michaelovu smrt a také tvrdí, že tento dermatolog Michaelovi předepisoval léky až do 18tého června, tedy týden před Michaelovou smrtí. Murray také řekl, že byl najmut od AEG, aby odstavil Michaela od Kleina, protože AEG mělo obavy, že Klein Michaelovi předepisuje moc léků. Doktor dále také obvinil 7 dalších doktorů, kteří byli Michaelovi nablízku v době jeho smrti. Tým obhajoby také požádal soud, aby zavrhl žalobu od Joe Jacksona s tím, že Joe Jackson nemůže nereprezentovat Michaela, jelikož není součástí 'MJ Estate'.
Me: Já fakt nevím, co si o tom mám myslet!!!

Trailer na MJ hru

17. září 2010 v 22:06 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Není to tak špatné, ale ještě to není tak dopilované, jsem zvědavá, jak to vymyslí


Psali jsme test!!!!!!!!

17. září 2010 v 19:53 | Christina Jackson |  Příhody
čauki, dneska byl konečně pátek! Jsem strašně ráda, že je týden za mnou, ale na příští týden se budu muset teda hodně učit! A ještě mám nějaký pitomý úkol do chemie!!!!!!kterou nesnáším!!!!!

    Teď teda k nadpisu. 1.hodinu jsme měli fyziku, tak zase zkoušel, ale naštěstí byli dobrovolníci, take pohoda, akorát měl teda pěkně blbou náladu!!!!  2.hodinu jsme měli biolu! V pondělí jsem zrovna chyběla, takže jsem neměla ani zápisky, prostě nic, a nikdo mi ani neřekl, že bude zkoušet nebo že bude test. No super, take nám dala papír, kde byli otázky a psalo se. Sice jsem jí řekla, že jsem o tom nevěděla, ale jí to bylo celkem jedno. Naštěstí písemka nebyla tak těžká, že jsem si z toho i něco odvodila, něco opsala.... A pak ona držela v ruce tu svoji písemku a měla ji napsanou fixem, takže jsem se trošku koukla , a měla jsem to dobře! :-D
    3. hodina patřila Ajině. Bylo to docela dobré, kecali jsme o New Yorku, ale učitelka mě pořád vyvolávala, naštěstí vždy na něco lehkého :-D.  Se strašně těším, až tu angličtinu budu umět pořádně a až budu žít v New Yorku nebo v Londýně!!! To je můj sen!
   No a poslední dvě hodiny byly věnované výtvarce. Měli jsme si donést nějakou větvičku s listy a plody, a už asi tušíte, co jsme dělali!  Plody jsme už jednou kreslili, a je to docela nuda, a za dvě hodiny se to nedá úplně vypilovat do puntíku, ale stihla jsem alespoň základ, takže šrafování už asi nebude...
  A jestli vás zajímá, co bylo na oběd, tak byl květák. Byl dobrý, ale trošku tvrdší a ve strouhance, takže jsem to musela trochu obírat....

    A co váš den?, ve které jste třídě?, já jsem jakoby v sedmé:-D

Fanoušci musí zaplatit!

17. září 2010 v 19:37 | Christina Jackson |  News
Fanoušci, kteří chtějí nechat Michaelovi dárek, musí zaplatit
V mauzoleu, kde je Michael pochován, ve Forest Lawn bylo dosud určené místo pro dárky, kteří fanoušci nosili, Králi popu. Ovšem teď budou muset fanoušci platit zaměstnancům mauzoleza, aby byli dárky doručeny na místo Michaelova odpočinku(fanoušci k hrobce nesmí, hřbitov je soukromý) 3 dolary. Ovšem jako dárky se počítají pouze květiny, medvídci, obrázky a cokoliv jiného bude vyhozeno...
Me: Mně to připadá divné, ale alespoň to ukáže, ty, kteří ho mají rádi, že by pro něho udělali všechno, já bych udělala to samé!!!

Chce se mi brečééééét!!!!!!

17. září 2010 v 15:51 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪

To videjko je strašně dojemné, ještě když je tam ta krásná písniška. Opravdu se na to podívejte!!!

Dort s Majkým

17. září 2010 v 8:43 | Christina Jackson |  Gallery
Je Krásnej!!! :-D


Strašně dlouhý den!!!!

16. září 2010 v 19:28 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, píšu sem jen rychle, protože bych chtěla dodělat dess s Michaelem z You are not alone a This is it, a do týdne to tu nastavit, možná už dneska.
  Ráno jsem zasse vstávala v šest a samozdřejmě jako vždy nestíhala! Asi je to kvůli toho, že si půl hodiny žehlím vlasy:-D.  Jinak jsem dostala moji první známku z češtiny ze slohu. Měli jsme psát o něčem z prázdnin. První jsem to napsala ve škole do sešitu, ale mamka řekla, že je to strašné  (většinou se mi to povede:-D), tak mi to napsala znovu. A dostala jsem jedničku .
    Zítra máme jen 5 hodin. Fyziku- snad mě nevyvolá,ale trochu to umím, pak Ajinu, Biolu a dvě výtvarky za sebou, kde budeme kreslit jeřabiny.....To nemám ráda, mi tam děláme takové kraviny, snad to přežiju!!!!!
       No a na víkend budu muset asi k babči a dědovi, protože taťka má ranní a mamka někam jede, to bude fakt super!!! A další týden zase školááááááá!!!!!!!Nekonečná!!!!!!!!!!

Tak přežijte poslední den školy v týdnu, a já už pádím, pppppaaaaaa

Debbie nedostane peníze

16. září 2010 v 10:41 | Christina Jackson |  News
Debbie Rowe nedostane peníze z pozůstalosti
Soudce Mitchell Beckloff odmítnul požadavek exmanželky Michaela Jacksona, Debbie Rowe, na 200.000 dolarů z pozůstalosti. Matka dvou nejstarší děti Michaela žádala peníze na pokrytí nákladů na soudní poplatky ve své snaze o opatrovnictví po smrti Michaela Jacksona v loňském roce.

Debbie udělala Michaela jediným opatrovníkem dětí po jejich rozvodu v roce 1999. Když zemřel, zažádala o opatrovnictví dětí, ale Michaelova matka Katherine je nyní legálním opatrovníkem dětí - což bylo Michaelovo přání z poslední vůle - a Debbie Rowe obdrží návštěvnosti práva. Během jednání ve středu v Los Angeles soudce rozhodl, že neexistuje zákon umožňující Debbie získat odměnu z pozůstalosti Michaela Jacksona.

Michaelův bratr Tito již dříve uvedl, že Debbie Rowe je vítána v rodině: "Je u nás doma vítána a po tom všem jsou to přece její děti. Chtěl bych ji vidět jako součást rodiny Jacksonů. Tam je dost lásky pro každého."

Mark o Michaelovi

15. září 2010 v 13:39 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Osvětlovač z THIS IS IT mluví o Michaelovi
Britský osvětlovač Mark Cunniffe se rozhovořil o přípravách na turné THIS IS IT.o Michaelově kondici a také a Michaelovi samotném. Cuniffe byl údajně skeptický, když slyšel o tom, že by měl Michael zvládnout 50 koncertů, když naposledy, kdy koncertoval bylo v roce 1996 a to bylo 82 koncertů po celém světě. Ovšem, když začal Michael chodit na zkoušky a podílet se na přípravách, Brit byl ohromen.
''Kdyby zemřel pár týdnů předem, tak bych vám řekl, že nebyl schopný odkoncertovat. Ovšem v úterý a ve středu před prošel celou show v kuse a byl fenomenální! Když zemřel, byl jsem devastovaný... Moc mě mrzí, že nemohl odehrát aspoň jeden koncert, kdyby sklidil ovace a svět by ho znovu oslavoval a on byl tomu svědkem. Myslím, že by to byl nejhezčí moment v jeho životě.
Když mi zavolali abych dělal na TII, okamžitě jsem upustil od práce se Stevie Wonderem, Rodem Stewartem, Davidem Bowiem a Georgem Michaelem, abych mohl pracovat pro toho nejlepšího. Taková šance přichází jednou za život. Hned jak jsem se s Michaelem seznámil, Michael mě začal diktovat úkoly. Vysvětloval mi přesně, jak chce osvětlit Billie Jean, takže hned potom jak jsme se pozdravili, jsem se chopil tužky a papíru a vše jsem si zapisoval. Potom co mi vše vysvětlil, jsme se rozloučili já mu mnohokrát poděkoval a hned potom jsem zavolal svým dětem a řekl jsem jim: Hádejte s kým jsem právě mluvil!''

Já mu tak závidím, já bych dala všechno, abych se mohla s Michaelem setkat!!!!!

Mj hra bude mít zpoždění.......

15. září 2010 v 6:35 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
MJ hra bude mít zpoždění...
Hra 'Michael Jackson, The experience' bude zpožděna a její vydání je tudíž odloženo na začátek roku 2011. Tvůrci hry, chtějí hru údajně vyšperkovat k dokonalosti a vydat jí, až si budou jistí, že fanoušky plně uspokojí.

Nestíhám!!!!!!!!!!!........+ News

14. září 2010 v 19:34 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, moc se vám omlouvám, že jsem tu teď nepsala, ale nechtělo se mi na notebook, pak jsme byli na chalupě a pak jsem nestíhala se školou. Dneska jsem byla přes 4 hodiny u kámošky ze základky a  pomáhala jsem jí s úkoly.
    Včera jsem byla vyměňovat gumičky a dráty v rovnátkách, tak jsem si dala fialovo-bílé. Je to takové divné, ale ujde to.

     Teď přidám pár informací, a už zase půjdu. A prosím nemažte si mě, děkuju!!!!!pááááá

Informace o dětech ve škole v Buckley
Děti Michaela Jacksona, Prince, 13, a Paris, 12, navštěvují soukromou školu Buckley, kterou v minulosti navštěvoval i Michael se svými bratry. Do třídy chodí sami, ale před třídou je čeká budyguard, který je doprovází v areálu školy. Rodinný právník Brian Oxman řekl, že se děti dobře adaptují a myslí, že přítomnost ochranky nebude za pár týdnů nutná. "Tyto děti zvládnou všechno a jejich otec by to určitě schválil."

Michaelova sestra La Toya k tomu ale řekla: "Osobně si myslím, že by bylo lepší je doma vzdělávat trochu déle. Protože, víte, Michael byl rád, když měl přehled o tom kde jsou, co se naučili. Myslím si, že je trochu příliš brzy, aby šly do školy, kde jsou vystaveny reakcím okolí. Michael chtěl, aby více vyrostly, než se tohle stane." Na otázku, zda Michaelovo nejmladší dítě, Blanket, 8, bude navštěvovat Buckley v budoucnu, LaToya řekla: "Bude, ale teď ještě ne. Je to trochu moc mladý, a sám řekl, že ještě není připraven."


Rozvrh hodin do školy

8. září 2010 v 20:00 | Christina Jackson |  Gallery
Ahoj, dneska se mi vůbec nechtělo na notebook, tak se omlouvám, že jsem nic nepřidala. Vlastně ani včera. A s těmi operacemi jsem to tak nemyslela, jako, že jich měl 50, rozhodně jsem to nemyslela ve zlém, vždyť já Michaela zbožňuju!!!!! A cenky za hádanku a jiné soutěže budou nejdřív příští týden, snad se nebudete zlobit....

   Tak tady je ten rozvrh, Začla škola a jako každý rok, jsem zase udělala rozvrh. Je to zase do lavice s kámoškou, takže tam bude i Hilary Duff, ale samozdřejmě i Michael. Bohužel se mi tam nikde nevešel nápis Rozvrh hodin. Myslím, že to není tak špatné, však posuďte sami. Já už půjdu, pp


Můj nepovedený den+Včerejší nákupy

6. září 2010 v 19:45 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, jak bylo ve škole?U mě normálka- nuda. Ale ke konci dne to bylo hrozné. Ve škole jsme skončili 14:05 no a na gymplu jsou skříňky a já jsem nemohla najít klíče a čip. No super, tak jsem si musela na vrátnici půjčit klíč, jenže jsem potřebovala klíče od domu a čip na oběd, tak jsem lítala po škole jak debil. Dívala jsem se i do třídy..... Nemohla jsem ho najít, tak jsem si musela jít pro lísteček ( když nemáte čip), no, a tam nikdo nebyl, tak jsem šla do jídelny, kde už skoro zavírali, a řekla jsem, že nemám čip, ona se mě ještě zeptala na jméno, že si mě odklikne (že jsem měla oběd). Přišla jsem tam 14:15, tak tak.....  Oběd byl hrozný. Polívku jsem nejedla- bramborová-, sladkou minerálku pít nebudu a hlavní jídlo!- rajská-ta byla hnusna, nudle a nějaká sekaná z prášku. To maso jsem snědla jen proto, že mě hlídá kuchařka (z povzdálí-ani ji neznám), abych něco snědla, protože teď držím dietu, tak zase mamka šílí.
    Pak jsem šla domů a musela ještě zavola taťkovi, ať mi přiveze klíče. Víte, kde jsem pak ty klíče našla? Samozdřejmě úplně na dně tašky! Jsem fakt skvělá!!!!!!
   Potom jsem musela ještě do hudebky, kterou mám na 17:15-18:45. Byla jsem tam jen 15 minut. Divíte se, proč ji mám tak dlouho? Protože mám ještě kapelu, učitel mi to fakt dobře naplánoval!!!!!  Ale je tu jedna dobrá zpráva. Ptal se mě, jestli neznám od Michaela nějakou pomalejší písničku do kapely. 1. jsem řekla Man in the Mirror- moc těžká na zpěv ( máme blbé zpěváky) 2. You are not Alone- ta vyšla!!!ale jsem fakt zvědavá, jak vyzpívá ten vysoký ton na konci! Podle mě se to zkrátí.

   Asi už vás nebaví moje kecy, tak teď ještě ty nákupy.
Včera jsem byla nakupovat. Potřebovala jsem nějaké kozačky- samozdřejmě mi žádné nesedly!Mamka si teda koupila dvoje rifle a tričko. Já takovou černou čelenku na gumu, a pak takovou ještě jednu černou obyčejnou se stříbrnou mašličkou-ta je fakt hezká!!! No a pak ještě krásnou čepku- takovou moderní- šedou s černou mašličkou a pak ještě šedou volnější zimní.

  Už musím, paaaa

Diplomek od domči za bleskovku

5. září 2010 v 21:13 | Christina Jackson |  For Me
Dostala jsem od Domči diplomek, je fakt úžasný, děkuju!!!!!!


Smooth criminal vs. Smooth criminal in This is it

5. září 2010 v 11:49 | Christina Jackson |  Gallery
Mě se Michael líbí všude, ale větší šmrnc má podle mě ten obrázek v pravo, já si nemůžu pomoct, ale mně se na něm ty operace líbily!!!!Click for a larger view