Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Říjen 2010

Fotky ze soukromí

31. října 2010 v 19:38 | Christina Jackson |  Gallery

Michael Jackson v soukromí? Objevily se první fotky

Michael Jackson si soukromý a rodinný život přísně střežil. Často byl na ulici vidět v maskách, skrytý po plachtami či na kolečkovém křesle. Takřka vždy v černých brýlích. Nyní se na internetu objevily fotky, na kterých je v rodinném kruhu, na soukromé party a se svými dětmi. Podívejte se na ně.
Jackson s dětmi
Michael Jackson se svými dětmi. Naře stojí starší syn Prince, dole sedí dcera Paris. 
Jackson s dcerou
Jackson s dcerou Paris.
Jackson v tričku se svou fotografií
V tričku, na němž je přetištěna Jacksonova fotografie z počátku 80. let

Petice pomohla!!!!

26. října 2010 v 19:15 | Cj |  ♪ Michael Jackson ♪
Jméno Michaela Jacksona konečně odkryto
Po měsících snahy znovu odkrýt jméno Michaela Jacksona v nápisu školy "Michael Jackson Auditorium" se fanouškům podařilo přesvědčit autority, aby jméno Michaela opět odkryli.

Představitelé školy Michaelovo jméno zakryli v době, kdy byl Michael u soudu kvůli nařčení ze zneužívání. Nicméně, i když Michael soud vyhrál, škola jeho jméno neodkryla.

Na facebooku i jinde se vedla rozsáhlá kampaň pod názvem "Uncover Michael Jackson's Name Campaign" po dlouhé měsíce. Jejím cílem bylo donutit zastupitele školy, aby odkryli Michaelovo jméno a škola se opět jmenovala Michael Jackson Auditoruim, ne jen Auditorium. To se nyní podařilo, také díky petici, kterou podepsalo přes 7000 lidí.

Jsem zpátky!!!!+Oslava narozenin

26. října 2010 v 19:12 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky! Konečně!!!!Notebook se vrátil z opravny, takže teď se tu budu stavovat častěji. Doufám, že jste si mě ještě nevymazali, moc by mě to mrzelo.
   Zítra ve čtvrtek a v pátek máme volno, takže bude od školy trochu klid, sice ne na dlouho, protože nám ti podělaní učitelé navalili zase kupu úkolů!!!Ach jo....
    A teď k té oslavě! 22.10. jsem slavila13 let. V sobotu nejprve se starýma (rodiči, babičkami....), dostala jsem CD Michaela- Off The Wall, Knížku-Mjj, od tety pásek Mjj, pak nějaký památník, který budu mít na deník, pak čokolády, 500kč, něco na vlasy, obličej, pak růžový svetr, který mi vůbec nesedí, dorty- které stejně nejím.   No a v neděli přišly holky. Mělo nás být 8-9 i se mnou, ale přišlo jenom pět. Jedna holka nemohla, druhá si ani nečetla esemesku,  třetí jsem volala, kde je, tak mi řekla, že nemůže, a čtvrtá to samé......Jinak jsem myslela, že oslava bude lepší, protože jedna holka měla pořád nějaké kecy.... Dostala jsem různé kraviny. Šampony, sprchové gely, čelenku, lepky na nehty, náušnice, 2 laky, modrý korálkový náhrdelník, centropeny a další blbosti.........Pak jsme si stříkaly vlasy modrou barvou, hrály twister, kuželky a zpívaly u keyboardu...
   To bude asi všechno, ale jsem ráda, že už mám notebook:-D

Lisa Marie 21.10. v televizi

18. října 2010 v 12:34 | Christina Jackson |  News
Lisa Marie v pořadu Oprah Winfrey
Delší dobu se spekulovalo o tom, že Lisa Marie Presley, ex-manželka Michaela Jacksona, dala rozhovor slavné moderátorce Oprah Winfrey. Nyní je vše potvrzeno a rozhovor o vztahu Lisy a Michaela se odvysílá 21.10. Takéž matka Michaela Jacksona, Katherine, spolupracovala na projektu s Oprah, ale zatím se neví podrobnosti.


DVD set Má datum prodeje!

18. října 2010 v 12:32 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
DVD set VISION v predaji 22. novembra 2010
The Estate of Michael Jackson a Epic/Legacy Recordings dňa 22. novembra 2010 vydávajú 3 DVD set VISION, ktorý ponúka 42 videoklipov z dielne Michaela Jacksona. Súčastou 4,5 hodinového setu sú klipy k piesňam Black or White, Bad, The Way You Make Me Feel a Thriller v plnej dlzke i dosial nezverejnený videoklip k piesni One More Chance. 10 videoklipov nebolo nikdy vydaných na ziadnom DVD. Kompletný zoznam slávnych krátkych filmov nájdete na oficiálnej stránke michaeljackson.com. Cena setu je stanovená na cca. €30 a limitované deluxe vydanie bude obsahovat 60-stranovú knihu s exkluzívnymi zábermi z Michaelovho archívu.

Mesereau....

18. října 2010 v 12:29 | Christina Jackson |  News
Mesereau stále obhajuje Michaela
Slavný právník Thomas Mesereau, který Michaelovi pomohl vyhrát soud v roce 2005, stále Michaela obhajuje v médiích. Podle Mesereau byl Michael zneužit a využit. V rozhovoru pro televizní stanici CNN Mesereau řekl: "Michael Jackson byl velmi hodný, intuitivní, jemný umělec, který opravdu věřil, že může změnit svět k lepšímu. Bohužel ho lidé jen využívali. Michael žil v izolaci, nedůvěře a osamělosti. Ta nejkrutější věc, kterou mu mohli udělat, je obrátit proti němu děti." O soudu v roce 2005 se 60letý právník vyjádřil, jako o naprosto vyhraném případu. "Už od začátku bylo jasné, že vyhrajeme. To média podávala zkreslený obrázek."

Dovolená v Las Vegas

11. října 2010 v 12:31 | Christina Jackson |  News
Děti si užily víkend v Las Vegas
Děti Michaela Jacksona, Prince, Paris a Blanket, strávily víkend v Las Vegas, kde společně se svým bratrancem Jaffarem a Jermajestym zůstaly v hotelu Palms Resort and Casino, zatímco jejich strýc Jermain připravoval show v hotelu Planet Hollywood.


Neznámá budoucnost Neverlandu

6. října 2010 v 8:32 | Christina Jackson |  News
Budúcnost Neverlandu
Zakladatel spoločnosti Colony Capital a spolumajitel ranča Neverland, Tom Barrack, v rozhovore pre CNBC povedal, ze budúcnost ranča zatial nie je úplne jasná, ale neplánuje sa jeho premena v komerčný park pre verejnost na stýl Elvisovho sídla Graceland. Snahou Barracka i Michaelovej rodiny je zachovat ranč na pôvodnom mieste s jeho históriou a Michaelovým odkazom.
Mně by se třeba hodně líbilo, kdyby vzniklo muzeum!!!

Prince Jackson se věnuje charitě

5. října 2010 v 16:30 | Christina Jackson |  News
Prince Jackson se věnuje charitě
Po vzoru svého otce se Prince před nějakou dobou rozhodl, že se bude věnovat charitě. Začal ve své škole v Berkley, kde se přihlásil být dobrovolníkem při balení jídla, které se bude posílat hladovějícím dětem v Peru. Nadační fond Children's Hunger Fund od nich zatím obdržel 200 balíků jídla.
Je to od nich hezké:-D

Michaelův synovec vydává svůj singl

5. října 2010 v 10:29 | Christina Jackson |  News
Michaelův synovec vydává svůj singl
Synovec Michaela Jacksona, 23letý Austin Brown, zkouší své štěstí v muzice. Michaelův producent Rodney Jerkins produkoval tento nový singl s názvem 'Target Practice'. Austin tvrdí, že jeho největším vzorem je samozřejmě Michael, který byl podle něj úplně nejlepší v tom co dělal.
Píseň si můžete poslechnout zde. .

Lidi na Michaelovi npořád vydělávají!! :-(

4. října 2010 v 18:28 | Christina Jackson |  News
Thome chce podíl z THIS IS IT
Michaelovův finační poradce a manažer, doktor Thome Thome se soudí s 'Michael Jackson estate' o podíl z filmu a CD THIS IS IT. Thome říká, že to byl hlavně on, díky komu byla podepsána smlouva o turné TII a tak si zaslouží peněžní odměnu v míře asi 2,3 miliónu dolarů a k tomu i procenta za profitu TII. Tohme by chtěl okolo 15 % z veškerého výdělku filmu. Slyšení u soudu na toto téma proběhne 7.10.

One more change.....

4. října 2010 v 14:26 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
One More Chance súčastou 3DVD Vision
Podla nepotvrdených informácií, súčastou pripravovaného 3DVD Vision, ktoré výjde spolu s novým albumom a hrou koncom novembra, bude i pôvodný videoklip k piesni One More Chance, ktorý Michael natočil v roku 2003. Set by mal obsahovat i videoklip k novému singlu a obal by mal byt zlatej farby s premenlivou animáciou a bookletom vo vnútri.


Rowling:.....

4. října 2010 v 12:25 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
J.K. Rowling: Michael mě oslovil kvůli Harry Potterovi
J.K. Rowlingová, autorka sedmi světoznámých knih o Harry Potterovi se svěřila v interview s Oprah Winfrey(které se svěřil v počátku 90tých let i Michael), že ji Michael jednoho dne oslovil s tím, že by chtěl udělat muzikál z příběhu o čarodejnickém chlapci. Rowlingová však Michaelovu nabídku odmítla.

Nechápu proč, já bych s tím souhlasila hned!!!!!!

Ahojjjjjjj......

1. října 2010 v 18:08 | Christina Jackson |  Příhody
Čauki, jak se máte? Já docela dobře. Basket byl zajímavý, hrálo Bělorusko a Řecko- fandila jsem Řecku. To sice prohrálo, ale byla to trochu jejich chyba, protože když měli míš a mohli dát koš, tak zase někomu nahráli. Skočilo to 70:74. Ráda bych viděla i USA, ale ti hráli 20:30, a to se mi tam nechtělo čekat.
    Dneska jsme měli první hodinu fyziku a učitel jako vždy zkoušel. Jedna holka se přihlásila dobrovolně, a dostala jedničku. Pak ale vyvolával a samozdřejmě že mě. První jsem si řekla: "Tak to jsem v prdeli", ale otázky nebyly tak těžké a já jsem si to včera při poslouchání Michaela trochu přečetla, takže jsem to uměla a dal mi jedničku. Pak vyvolal ještě další dva, ale kluk to moc neuměl a dostal dvojku a moje kámoška docela jo, ale kdybych měla ty její otázky, tak jsem opravdu v prdeli. Ale ona dostala jedničku.  V biole naštěstí byli myslím, že dobrovolníci, tak to byla pohoda. V ajině jsem dodělávala zadání, protože naše učitelka je pryč, akorát jsem to stihla trochu rychleji, tak jsem se tam nudila. No a poslední 2 hodiny jsme měli supl a naše skupina se čumněla na Ro(c)k podvraťáků a pak přišla druhá skupina ze slohu a dodívali jsme se na Let´s dance. Na oběd byla koprovka- docela dobrá.Na obědě jsme seděly asi půl hodiny a kecaly, protože jedné holce jela tramvaj až za hodinu, takže domů jsem došla s hodinovým zpožděním a samozdřejmě moje Babička mi zase psala kde jsem, ale měla jsem vyplý mobil, takže měla smůlu. Pak jsem přišla domů a zase řeči jako, já už jsem se bála, kde jsi.......Vždyť mě je skoro 13 a nejsem úplně pitomá. Samozdřejmě mě zase chtěla hlídat, dokud nepřijde taťka, přitom pořád říkám, že jsem doma radši sama, a mamka ji přesto zavolala, že mě má hlídat- tohle nesnáším!!!!!! Když viděla, že nejsem moc nadšená, tak se mě zeptala, jestli má jít, tak jsem jí jako vždycky řekla, že je mi to jednu, ale že jsem ráda doma sama, tak se urazila, řekla, že kdž ji tady nechci, že půjde....Takhle se mě ptala asi milionkrát, pak řekla, že mám vyvenčit psa, a že jsem divná, že většina lidí je radši s někým než sami.....Tak uražená odešla domů a všem vykecala, že jsem jí vyhnala a že jsem byla drzá..........(Fakt mě to sere!!!!-naše rodina je jedna velká drbna!!!!!)-sry, že mluvím sprostě!

    Já už zase letím, myslím, že je tam prostřeno, tak pa, a omlouvám se, že nejsem tolik na blogu!!!!!!!!!!!! 


Click for a larger view