Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Prosinec 2010

Christmas with Michael

18. prosince 2010 v 8:53 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Jackie mluví o Vánocích s Michaelem
Nejstarší Michaelův bratr a jeho spoluhráč ze skupiny Jackson 5 se rozpovídal o tom, jaké to bylo s Michaelem a s Vánoci. Napřed se Jackie svěřil i o tom, že pořád nemůže věřit, že Michael není mezi námi, Jackie je jedním z rodiny Jacksonů, které Michaelův odchod zasáhl nejvíc.
''Michael miloval dovádět ve sněhu, byla to jeho skrytá vášeň. Dokonce miloval lyžování. Párkrát se vydal na hory a zkoušel se učit lyžovat, ale měl pokaždé strach, že si něco zlomí a potom by nemohl koncertovat. Občas jsme spolu jeli do Švýcarska a tam jsme dováděli ve sněhu.'' Jackie také objasnil, jak je to se slavením Vánoc v rodině. ''Matka Vánoce neslaví, jelikož je svědkyně jehovova, ovšem my ostatní Vánoce slavíme a moc si je užíváme, musíme přitom být ale daleko od matky...

Bleskovka 05 Christmas

13. prosince 2010 v 12:39 | Christina Jackson |  Soutěže, bleskovky...
Ahojky, je du další bleskovka-po hodně dlouhé době, budu moc ráda,  když se zúčastníte, vím, že někomu dlužím ještě avatary- mám je připravené, ale nestihla jsem je dát na blog, tak to určitě napravím! 
 Ceny: Vánoční obrázek, napsat: s kým/čím

1. Ahoj, jak se máš?
2.Těšíš se na Vánoce?
3.Máte už vánoční stromek?(myslím koupený)
4.Míváte tradiční večeři?: Hrachová polívka, kapr a bramborový salát (šupinku pro štěstí)
5.Kupuješ dárky?Jestli jo, tak už jsi je koupil/a?
6.Co sis přál/a ty?, myslíš, že se ti to splní?
7.Tak si užij Vánoční atmosféru, zattím pp

Beru všechny!
Konec:20.12.2010

Zúčastníte se?-pokud ano, napište

6. prosince 2010 v 12:33 | Christina Jackson |  News
Vánoční soutěž s Michael Jackson webem je tady!
Naše každoroční vánoční soutěž o nejlepší fan povídku je tady! Svou soutěžní povídku, na jakékoliv téma, ve které Michael Jackson hraje přímo nebo nepřímo hlavní roli, posílejte na email mjweb@seznam.cz
Téma si tentokrát můžete zvolit jen vy a fantazii se meze nekladou!

Pravidla:
1) Soutěž je pouze pro členy našeho fanklubu! (přihlašovat se stále můžete, odešlete tuto přihlášku na mail mjlegacy@seznam.cz) S odesláním povídky poté (na mjweb@seznam.cz) nezapomeňte uvést své jméno, pod kterým vás máme v databázi fanklubu.
2) Povídka bude v délce max. 5 stran textu ve wordu.

V případě, že dojde větší počet povídek, vybereme 5 nejlepších, o kterých pak budou hlasovat návštěvníci webu Michael Jackson Online a taktéž návštěvníci webu fanfikce.cz. Těchto 5 nejlepších povídek bude také zveřejněno na obou webech. Rozhoduje originalita a nápad. Ceny tedy můžete vyhrát hned dvě! Jednu od nás a jednu od fanfikce.cz!

Povídku můžete zasílat do 20.12.


Návštěnvost přes 8000!!!

6. prosince 2010 v 12:28 | Christina Jackson |  Příhody
Strašně moc vám děkuju za návštěvnost. I když jsem tu teď opravdu dlouho nebyla a často tu teď nechodím, přesto mi píšete a nevštěvujete můj blog. Jsem vám strašně za tohle vděčná, ale hlavně jsem nadšená z toho, že Michael je v našich srdcích a určitě by byl rád, že ho tak milujeme, děkuju moc! i za Majkýho!!!

TOPlist

Ciara se stále nevyrovnala se smrtí Michaela

4. prosince 2010 v 12:30 | Christina Jackson |  News
Ciara se stále nevyrovnala se smrtí Michaela
Zpěvačka Ciara řekla v rozhovoru pro OMGNews, že Michael byl jejím idolem už od dětství. Přestože měla možnost promluvit s Michaelem po telefonu, lituje toho, že se s ním nikdy nesetkala osobně. "Stále nemůžu uvěřit tomu, že tady není. Jsem tak strašně smutná a zdrcená, že zemřel."

Estate si zaregistrovalo 21 dosud nevydaných písní

3. prosince 2010 v 12:29 | Christina Jackson |  News
Estate si zaregistrovalo 21 dosud nevydaných písní
V listopadu 2009 si pozůstalost Michaela Jacksona zaregistrovala nejméně 21 písní, a ani jedna z nich nebude na albu "Michael". Názvy písní jsou: Adore You, Baby's On Fire, Boy No, Brad Loop 3.3.7 MJ, Changes, Days In Gloucestershire, Don't Be Messin', Fanfare, Hollywood, I Am A Loser, I Was The Loser, Innocent Man, Jungle, Just Remember, Light The Way, Michael's Affirmation, Neverland Landing (ne verze z youtube), Pray For Peace, Rocker, Thank Heaven, World Of Candy.

Tommy Emmanuel: To, čo vytvoril Jackson, sa dotklo kazdého

2. prosince 2010 v 12:29 | Christina Jackson |  News
Tommy Emmanuel: To, čo vytvoril Jackson, sa dotklo kazdého
Gitarista Tommy Emmanuel v Bratislave hovoril o Michaelovi a skladbe Much Too Soon: "V tejto nádhernej balade som mal na starosti klasickú gitaru. Je to velmi jednoduchá, ale krásna pesnička. Bude to posledný kúsok na albume. Nahrával som ho v Londýne, aj keď nahrávka vznikala v Los Angeles. Celá komunikácia sa odohrávala cez telefón," uviedol v rozhovore pre agentúru SITA umelec ocenený titulom C. G. P. (Certified Guitar Player), ktorý okrem neho majú uz len traja ludia na svete. S Jacksonom sa osobne nepoznal, no raz sa predsa len stretli. "Bolo to niekedy v devätdesiatych rokoch minulého storočia na odovzdávaní cien Grammy. Jediné, čo mi vtedy povedal, bolo: 'Len rozprávaj ďalej. Milujem tvoj akcent'," povedal so smiechom Emmanuel. Gitarový virtuóz si Jacksona ako hudobníka veµmi vázi a tvrdí, ze nikto v hudbe nedokázal to, čo on. "Zmenil celý spôsob nazerania na hudobné projekty. Pamätám sa, ze keď vysla skladba Black or White, tak mi môj manazér zavolal a spýtal sa ma, či som to počul. Povedal som mu: 'Áno, počul'. A on mi odvetil: 'Teraz to uz vázne prehnal'. Keď počúvate jeho hudbu, pozeráte sa na jeho videoklipy, uvedomíte si, ze to skutočne nik iný nedokázal. Niektorí ludia vsak na neho nadávajú a to je hanba. Veď ho nepoznali, tak ako ho môzu súdit. Keď zverejnili, ze aj ja sa budem podielat na jeho nových skladbách, tak mi niektorí ludia napísali, ze ako som sa mohol podielat na spolupráci s Jacksonom. Bolo to hrozné. Súdit ho môze iba Boh. Ja k nemu môzem povedat len tolko: Nikto neprispel do hudby viac ako Michael Jackson. To, čo vytvoril, sa dotklo kazdého." (zdroj: SITA)

Za 22 dní jsou tady Vánoce!

2. prosince 2010 v 8:59 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky! Jak se všichni máte?
  Za pár týdnů už tad budou Vánoce, nevím jak vy, ale já se strašně moc těším!!!!Mamka už udělala trochu vánoční výzdobu, ale já si musím ještě uklidit v pokoji :-D. Dneska nejdu do školy, protože mi není moc dobře,  tak vám tu píšu. Mamka říkala, že asi upečeme nějaké cukroví ( asi vanilkové rohlíčky), tak už se těším!!!! A jak to probíhá u vás?, taky máte hodně sněhu?A co si přejete k Vánocům? Já jsem si napsala CD Michael, nějaký obraz MJ, povlečení s New Yorkem, knížku v angličtině, nějakou kuchařku.....Snad se mi to splní, akorát ještě musím nakoupit dárky já:-D  Teď půjdu připravovat nějaký vánoční desing, tak mi držte palce, pp

Quincy Jones o albume MICHAEL

1. prosince 2010 v 12:28 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Quincy Jones o albume MICHAEL
Producent Quincy Jones pre US Magazine o albume MICHAEL povedal: "Este som nemal moznost si ho vypočut. Niekto mi volal a pýtal sa ma, či je to Michael a povedal som, ze to znie ako Michael. Je to vsak doplnené tolkými hlasmi, ze som sa nemohol dostat dost hlboko, vlastne som ani nemal čas dostat sa k tomu blizsie, aby som to identifikoval. V ziadnom prípade by to nemali vydat. Malo to ostat ulozené. Zdá sa, ze sa vsetci snazia vydat niečo s ním. Nechápem to. Je to len o peniazoch. On by to takto nechcel vydat. Určite sa len snazia čo najviac zarobit, neviem, prečo iné by to robili".


Click for a larger view