Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Leden 2011

Veselé Vánoce od MJ webu!

17. ledna 2011 v 13:12 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Veselé Vánoce od MJ webu!
Hodně štěstí, zdraví, lásky a Michaela k letošním Vánocům vám přeje celý michaeljacksonweb.cz. Děkujeme za vaší přízeň a těšíme se na vás opět v příštím roce, s pravidelnými novinkami o Králi Popu.
Tak tedy PF 2011, ať je váš rok plný Michaela!
Keep Michaeling, vaši:

Mája, Šimon a Soňa :)

Tricky Stewart mluví o "Keep Your Head Up"

17. ledna 2011 v 13:10 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Tricky Stewart mluví o "Keep Your Head Up"
Producent Tricky Stewart, který v minulosti spolupracoval např. s Beyonce nebo Mariah Carey, se rozpovídal o své práci na písni Keep your head up. "Hlavně jsem chtěl, aby se to líbilo Michaelovi a aby to bylo takové, jaké by to udělal sám, kdyby tady s námi byl. Je hodně hudby, kterou nám tu zanechal, a je to pro nás jako vodítko. Bylo o opravdu o tom, že jsem se snažil myslet tak jak by myslel on. Byl to pro mě úžasný zážitel a jsem rád, že jsem se mohl projektu účastnit a mít možnost pracovat s hlasem Michaela v jeho nejčistší formě."

Neverland se stane hudební školou?

17. ledna 2011 v 13:07 | Christina Jackson |  News
Neverland se stane hudební školou?
Nová a zajímavá myšlenka se objevila v souvislosti Michaelovým rančem Neverland. Colony Capital by chtěl sídlo proměnit v hudební školu, jako je třeba 'The Juilliard School' v New Yorku. Na škole by se učili náctiletí hudbu skládat, psát a také vystupování. Ovšem projekt je doopravdy zatím pouze v teoriích, jelikož napřed by musela Santa Barbra(okres, kde je Neverland) schválit projekt a hlavně 'Michael Jackson Estate' by musel udat svoje svolení. Ovšem MJ Estate vydalo prohlášení: ''Ten nápad je zajímavý, jsme otevřeni k vyjednávání.''

Merry Christmas and Happy New Year

3. ledna 2011 v 12:40 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, jak je všichni máte?Snad jste si ty Vánoce užili jako já. Dárky jsou úžasné!!!!!!Dostala jsem: Obraz s Michaelem Jacksonem, nové CD MICHAEL-je boží!!!, kalendář 2011 s Michaelem, 3 DVD videoklipů Majkýho a k tomu mini knížku, knížku B.Jones- The Edge of Reason- v Angličtině, a pak ještě jednu knihu-Divoška Lilly, triko-svetr, šaty, povlečení na postel s motivem NEW YORK, asi 15 párů ponožek, Knížku s Michaelem- stála myslím 900kč- jsou tam i vstupenky na koncert...., nějaké spreje, deodoranty, šampony, taneční podložku s těma šipkama, jak vám to ukazuje, kam máte stoupnout- je to úplně boží!!!!!!!!!
     A měla jsem dostat ještě nějaký dárek z Ameriky, který bohužel nedošel, protože ho nechtějí pustit přes hranice do České republiky, tak mi ho dají, až přijde- nemůžu se dočkat!!!!!!!!!

Určitě se taky do komentářů pochlubte, co jste dostali, jsem strašně zvědavá:-D

Jinak vám přeju šťastný Nový rok 2011, hlavně zdraví, pohodu, optimismus a hlavně žádný stres kvůli školy, který já teď mám pořád. Užijte si život, doku to jde!!!!

Bohužel ty ceny za bleskovku budou později, protože to teď opravdu nestíhám a piznám se, že se radši podívám na film, neo zatančím, než abych civěla u notebooku.

Mějte se krásně!!!!!jezte cukroví, dokud ještě je


Click for a larger view