Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!






Únor 2011

Janet Jackson v rozhovoru pro NBC

14. února 2011 v 19:45 | Christina Jackson |  News
Janet Jackson v rozhovoru pro NBC
Janet mluvila o svém připravovaném turné a teké o tom, jak se po roce a půl vyrovnává se smrtí bratra. "Nevím, jestli jsem se tenkrát snažila udržet tu bolest na uzdě a nepřipustit si to nebo prostě nezhroutit se, protože jsem viděla lidi kolem sebe, kteří to nezvládali. Nikdy jsem si nevybrala ten moment, abych si opravdu ten smutek hluboce prožila. Ani na jeho pohřbu." Nedávno si ale Janet v Pařížu připravila večer, který strávila koukáním na jeho videa a poslechem jeho písní. A jak říká: "Nastaly momenty, kdy se mi chtělo opravdu moc plakat, ale také momenty, kdy jsem měla úsměv na tváři. Opravdu jsem to potřebovala."

Dr. Freeze mluví o možném novém albu Michaela

14. února 2011 v 12:58 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Dr. Freeze mluví o možném novém albu Michaela
Spekulace o tom, jak bude vypadat další album Michaela po stejnojmenném albu "Michael" sílí. Předpokládá se, že se bude jednat o album duetů. Producent Dr. Freeze, který s Michaelem pracoval na písni Break of dawn na albu Invincible řekl, že na novém albu můžou vyjít i jeho další počiny, a to písně Blue Gangsta a Place with no name, které vznikly ve stejné době jako píseň Break of dawn. Vzhledem k tomu, že obě nové písně unikly na internet, Dr. Freeze připravuje nové verze. "Písně, které jste slyšeli, jsou staré mixy a jsou kompletně předělané. Obě budou na novém albu."


Me: Na jednu stranu si myslím, že jen využívají Michaelových písniček k tomu, aby vydělali peníze, ale na druhou stranu jsem strašně ráda, že poznám další skvělé dvorby MJJ. Určitě by ale byly lepší, kdyby je Michael upravil sám! R.I.P.MICHAEL

Soud s Murrayem bude přenášen televizí

14. února 2011 v 12:52 | Christina Jackson |  News
Soud s Murrayem bude přenášen televizí
Soudce Michael Pastor se definitivně rozhodl a povolil kamerám vstup do prostoru, kde se bude odehrávat soud. Ten začne 24.3. Právníci obou stran pronesou svou úvodní řeč nejspíš v prvním týdnu v dubnu.

Jiný region, jiný singl

14. února 2011 v 12:49 | Christina Jackson |  News
Jiný region, jiný singl
Další singl z nového alba Michael měl být 'Hollywood Tonight', ovšem 'MJ Estate zveřejňují pomalu seznam zemí, ve kterých vyjde 'Behind the Mask' jako další singl. Jedna z tato zemích je například Francie a další. Austrálie, Čína a Itálie budou mít jako první singl již zmiňovaný 'Hollywood Tonight'. O Česku nebo o USA se zatím informace neobjevily.

Glee vzdal hold Michaelovi

14. února 2011 v 12:48 | Christina Jackson |  News
Glee vzdal hold Michaelovi
Oblíbený americký seriál/muzikál Glee se v posledních dvou epizodách zaměřil na Michaela. V díle, který byl odvysílán při Superbowlu, který sleduje pokaždé několik miliard lidí, herci předvedli Michaelův Thriller i s tancem, a píseň samotnou smíchali s písní od kapely ''Yeah Yeah Yeah's''. V posledním díle se objevila píseň PYT(Prety young thing) z Michaelova legendárního alba Thriller.

Prince dnes slaví narozeniny

14. února 2011 v 12:47 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Prince dnes slaví narozeniny
Náš web a naši čtenáři se určitě rádi přidají k přání všeho nejlepšího k jeho dnešním narozeninám. Princi je dnes už 14 let. Přejeme mu hodně štěstí a zdraví a to, co bychom mu měli popřát, jako Michaelovi fanoušci především, mnoho lásky!


Click for a larger view