Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Říjen 2011

Devátý den u soudu

9. října 2011 v 8:56 News

Devátý den soudu - pátek


Devátý den soudu slyšela porota a ostatní přítomní nahrávky z výslechů Murraye. Murray vypověděl, že ho Michael požádal, aby se stal jeho doktorem během zkoušek na turné This is it. S Michaelem se znal od roku 2006, kdy přijel do jeho domu ošetřit Prince a Paris, kteří měli chřipku. Murray na Michaelovu nabídku kývl, ale nevěděl, že nebyl jediným doktorem, který Michaela léčí.

Murray řekl, že byl Michael velmi unavený, když přijel 24.6.09 domů. Nechal si ošetřit Vitiligo krémem, a protože nemohl přirozeně usnout, dal mu Muray přes kapačku na noze 2mg Lorazepanu. Za 10, 15 minut Michael usnul. Probudil se kolem čtvrté ráno 25.6. a začal si stěžovat, že pokud nebude moci spát, bude muset zrušit celé turné. Okolo půl osmé byl Michael stále vzhůru a Murray mu dal Midazolam, který ho měl uklidnit a pomoci mu spát. V 10 byl Michael ale stále vzhůru a uvažoval o tom, že zruší v ten den zkoušku. Okolo 10:30 si Michael sám vyžádal Propofol. Murray mu dal 25 mg a Michael konečně usnul.

Murray tvrdí, že Michael dobře věděl, že jedině Propofol ho uspí a řekl Murrayovi, že už mu ho dávali jiní doktoři. Murray konzultoval užití Propofolu s doktorem Adamsem z Las Vegas, který nejspíš Michaelovi také dříve podával Propofol. Adams mu řekl, že si vydělal slušné peníze, když léčil Michaela. Murray byl znepokojen neschopností Michaela usnout, ale i tak mu dal už tři dny před smrtí Propofol. Dva dny před smrtí ho Michael prý nedostal.

Když se ve výpovědi vrátili zpátky k osudnému ránu, Murray vypověděl, že poté co Michael usnul, odešel jen na pár minut na záchod. Když se vrátil, zjistil, že Michael nedýchá a okamžitě ho začal oživovat. Bylo mu jasné, že Michaela sám na podlahu nepřesune, tak oživoval na posteli. Než zavolal Michaelova asistenta, měl problém najít telefon, který by fungoval a také si prý přesně nepamatoval adresu domu. Murray zvedl Michaelovi nohy, aby mu krev lépe proudila do vrchní části těla a poté mu píchnul Flumazenil, který měl vyrušit účinky sedativ. Jakmile dorazil Alberto Alvarez, požádal ho, aby zavolal záchranku. Když přijeli záchranáři, chtěli Michaela prohlásit za mrtvého už v jeho domě, ale Murray trval na tom, ať to nevzdávají.

Další část výslechu bude přehrána v úterý. V pondělí je v USA svátek, a tak bude soud pokračovat až v úterý.

Muj názor: myslím si, že kdyby byl Murray k něčemu, více by si dal pozor na to, jaké léky mu dává a zjistil by si, co dostal předtím, a jestli by to Michaelovi nějak neuškodilo! A nechápu, že Michaela nemohl dát na zem, když vážil něco málo přes 50 kg a Murray určitě tak kolem stovky!, to bych i já v té chvíli ho nějak dala na zem!A že nevěděl přesně adresu domu, tak to už teda vůbec nechápu!!!!!!
Myslím, že se Murray jenom z toho nějak chce vyvlíknout (a kdo by ne , že), ale vím, že za to může on, a dopustit se tolika chyb a ještě k tomu zabít KRÁLE POPU, to je neodpustitelné!!!!!!!!

Be not Always

9. října 2011 v 8:43 Music
Ahojky, tak tady dávám konečeně nějakou novou písničku. Možná ji dost lidí nezná, ale mě se strašně moc líbí a ještě k tomu uklidnuje. Tak příjemný poslech!


Click for a larger view