Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Listopad 2011

Mesereau v rozhovu v televizi ABC

21. listopadu 2011 v 10:50 | michaeljacksonweb.cz |  News
Reverend Al Sharpton vyzpovídal Michaelova právníka z roku 2005, kdy čelil obviněním ze zneužívání dětí. Mesereau znovu a znovu očišťuje Michaelovo jméno a i tentokrát urovnal několik spekulací ohledně Michaela a jeho údajné závislosti na lécích.
',Michael se vždy choval velmi skromně a hlavně to byl příjemný a neskutečně hodný člověk. Víte, krátce než soud začal, byla moje sestra diagnostikována s rakovinou na plicích a na mozku. Musela na operaci a v nemocnici jí odstranili tumor, který se jí utvořil na mozku. Když se pak vrátila ke svému domu, našla u dveří obrovský puget květin, který se ani nemohl vejít dveřmi. Ten puget byl samozřejmě od Michaela. Vždy se hodně staral o druhé. Já sám jsem měl v době soudu problémy se závratěmi. Michael byl velmi starostlivý a hodně se o mě zajímal. Na mém zdraví mu záleželo víc, než na jeho vlastním. Byl neskutečně štědrý a úžasný, ale hlavně bych chtěl říct následující. Po celou dobu soudu Michael jednal s naším týmem v naprostém pořádku a srozumitelně. Nikdy jsem ho nezažil mluvit pomaleji, nebo nesouvisle, nikdy také nedrmolil (jako na nahrávce ze soudu s Murrayem), ani když mi volal, například ve tři hodiny noci.
To, co Murray udělal, je neomluvitelné. Doktor má ze zákona povinnost etickou i morální Michaela chránit a to i před sebou samým! Pokud Michael vyžadoval Propofol, doktor Murray neměl být 'Yesman' (člověk, co pouze přikyvuje), ale měl Michaelovi říct: ,,Michaeli, Propofol je nebezpečné anestetikum, může tě to zabít. Pojďme společně najít nějakou fungující alternativu''. Pokud by toto Michael odmítnul, měl od něj neprodleně odejít. Jenomže Murray měl strach, že přijde o svou zlatou žílu, a proto je teď Michael Jackson, největší hvězda v historii, po smrti...
Co mě neustále rozčiluje, je to, že se od Michaelovy smrti v televizi často objevují celebrity a vychvalují se, jak byli Michaelovi blízcí. Jenomže v roce 2005, když jsme potřebovali tyto lidi, aby svědčili u soudu, že byl Michael slušný člověk, nám nezvedal telefon nikdo. Mculay Culkin a Chris Tucker na druhou stranu, k soudu přišli, i když jim jejich manažeři právě tohle zakazovali.''

Rozhodnutí soudu+Poděkování Anet.k

12. listopadu 2011 v 20:58 | Christina Jackson |  For You
Ahojky, tak zase po dlouhé době píšu článek. Za prvé bych se chtěla vyjádřit k soudu "doktora" Conrada Murrayho, který byl konečně odsouzen za neúmyslné zabití Majkýho.Ale kdo ví, třeba to bylo schválně, ale to už nikdo nezjistí. Tady menší článek:

Další události po verdiktu


Conrad Murray byl v poutech odveden do vězeňské vazby, kde počká do 29.11., kdy mu bude sdělen rozsudek. Předpokládá se, že mu bude uděleno tzv. monitorované domácí vězení, protože věznice jsou v Americe přeplněné. Soudce se také může rozhodnout, že bude Murray polovinu trestu ve vězení a polovinu v domácím vězení. Objevují se také názory, že nedostane celé 4 roky, protože právo v Kalifornii umožňuje soudcům zkrátit trest právě v případě, kdy jsou věznice přeplněné. Murray se není nachází v oddělení se zvýšenou ostrahou. Je to zejména proto, že po verdiktu se lidé někdy pokouší o sebevraždu. O všem rozhodne na konci měsíce soudce Pastor.
Bezprostředně po verdiktu rodiče Michaela zveřejnili prohlášení.
Čekali jsme na tento moment dlouho a v soudní síni jsme nemohli zadržet slzy radosti. Přestože nám nic nemůže vrátit syna, spravedlnost zvítězila. Nemůžeme se dočkat, až přijdeme domů a budeme tento den sdílet s jeho dětmi.
Prohlášení také zveřejnil John Branca a John McClain. (Estate)
My i Michael jsme vždy věřili, že soudní systém funguje, a před tu tragédii, která nás přivedla k tomuto soudu, sdílíme verdikt s porotou. Spravedlnosti bylo učiněno zadost. Michael nám moc chybí a jeho génius a hudba s námi budou navždy. On je ten "Největší bavič, který kdy žil".A ted bych strašně moc chtěla poděkovat Anet.k, za tento krásný desing, jsem jí za to moc vděčná, protože už to tady potřebovalo změnu. Určitě tady zůstane dlouho, moc se mi líbí, dekuju! P.S.:Klidně ti udělám i nějakou reklamu, stačí říct! :-D


Click for a larger view