Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Prosinec 2011

Merry Christmas

24. prosince 2011 v 12:05 | Christina Jackson |  For You
Ahojky, tak, když dneska jsou ty Vánoce, tak bych vám chtěla popřát krásného Ježíška, krásný Nový rok, a prostě si to užijte, pak napište, co dárky :-D
Jdu, pp

Obrázky - Vánoční stromečky : 6

Gospel

19. prosince 2011 v 11:54 | Christina Jackson |  Příhody
Ahojky, takže jsem zase tady a znovu se musím omluvit, že jsem tu nebyla. Za prvé mi se nešlo přihlásit na blog a za druhé kroužků přibývá, teď byla různá vystoupení na programu, takže času fakt málo!
A teď k tomu nadpisu. V pátek jsem byla s moji kámoškou na gospel. Pokud někdo neví, co to je, tak je to hudební vystoupení vlastně převážně černošské hudby, kdy jeden zpívá hlavní hlas a ostatní mu dělají sbor, a pak si to vyměňují.
Bylo to fakt super, vystupovali v Ostrava v katedrále božského spasitele. My jsme měli lístky na stání, protože moje mamka je nějak zapomněla objednat, tak čekala na to, až se jich někdo zřekne. Takže vyšli na stání. Nebyly jsme ani tak vzadu vlastně v první řadě, ale jak začli hrát michaela (We are the world), tak jsem prostě musela jít dopředu. Tak jsme stáli u sloupu asi tak u páté řady, takže to bylo super. Ten Hlavní pořád říkal česky ať zpíváme, tleskáme a opakujeme po něm slova. Ta jeho čeština byla roztomilá :-D.
Po skončení koncertu se prodávali Cdéčka za 3 stovky. Jenže my jsme u sebe neměly peníze, takže jsem se musela rychle vydrat ven přes ten chumáč lidí, půjčit si od dědy, který už na nás čekal venku peníze a zase rychle zpátky. Tak jsem ho teda koupila (i s podpisem).
Hodně lidí se tam taky fotilo, ale my jsme samozdřejmě jak jinak neměly foťák. Takže moje kámoška jako nouzové řešení zvolila mobil. I když ty fotky nebudou moc kvalitní, tak fotit se s černochy z Ameriky, kteří jsou v ČR , je opravdu unikátní.
Jedné černošce jsem řekla, že jsou skvělí zpěváci a že to bylo úžasné, a ona na mě Opravdu? Byla milá :-D, vlastně všichni byli milý! A krásně voněli!
Písničky, které tam zpívali např: We are the world, Happy day, Amazing Grace........, pak ta jedna černoška zpívala bez mikrofonu, ale i přesto zněl celý kostel!!! Ani nevím, jaký měli rozsah (zejména ona), ale tipla bych si asi 4,5 oktávy :-D Bylo to prostě boží!!!!!!!! Určitě půjdu znova!!Všem doporučuju!!!
Ještě neco na konec. Toho hlavního - O. W. jr. Jsem si chtěla přidat na FB, ale bohužel už má plno, tak jsem mu alespoň napsala, že to bylo úžasné........A odepsal:-D Jo a chtěla jsem si přidat jeho sestřenici- aby byla něco jako moje penfriend, tak pořád doufám, že tu žádost přijme, ať si můžu s kým psát!

Jestli někdo chce jejich název, tak napište!!!!!Já vám ho řeknu


Click for a larger view