Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Duben 2012

FOREVER KING OF POP

2. dubna 2012 v 20:55 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Čauki, jsem tu jen na moment, a tento týden mám mega školy, ale tohle tu prostě nesní chybět!!!!!!Zabila bych se, kdybych vám to neřekla!
Takže, jestli o tom někdo víte, tak 31.3. 2012 se konalo vystoupení na počest Majkýho pojmenované Forever king of Pop! Místo vystoupení bylo v porubě v nějaké aréně nebo co. Byla jsem tam s mamkou a musím říct, že to byl ten nejsilnější a nejdojemnější zážitek, který se kdy v mém živote odehrál.
Koncert začínal v 19:00 . Byly jsme tam o půl hodiny dříve, ale naštěstí jsme nemuseli kupovat lístkya jít klidně hned dovnitř. Byla jsem strašně nadšená, protože jsem seděla přímo v první řadě uprostřed!!!!! Jak jsme vešli dovnitř, tak tam prodával jeden černoch s běloškou Cdéčka (500Kč-dvoj CD) , placky (200kč- trochu dražší), černé klobouky, hrníčky a rukavice. Hned jsem šla k tomu fešnému černochovi ( ikdyž jsem se trochu ostýchala) a řekla ( samozdřejmě anglicky) , jestli si můžu koupit program, ale ten už bohužel neměli. Docela mě to zklamalo, ale řekla jsem si, že si koupím něco jiného. Po dlouhém přemlouvání mi mamka koupila to dvojCD. Fešák mi řekl, že po koncertě budou autogramy a že si to můžu nechat podepsat. (K tomu se dostaneme později)
Jako správné ženské jsme si vystály frontu na záchodcích, pak se šli usadit, a s napětím čekaly na zahájení. Najednou se zhasla bílá světla, zapla se barevná a show začala. ( Seznam písní uvedu později) Zpěváci byli výborní , v některých chvílích, jako bych slyšela Michaelův hlas! Choreografie byly taky dobře zmáknuté , něco jako měl Majký na This Is It .
Scénka z Thrilleru byla na jednu stranu srandovní, ale i strašidelná. Objevovaly se tam scénky z videoklipu. Nejlepší bylo, že to hrála taková korpulentní černoška, ale pojala to jako srandu.( Bohužel to někteří kritici nepochopili, takže jejich poznámky neberte vážně.) Taky na nás vletěly mrtvoly, takže pořádný ječák! :-D
Vystupovali tam dva Michaelové. Jeden byl ze starší doby ( černoch) a jeden hrál dnešního Michaela (běloch). Hlas černocha byl ohromující a jeho postava a tanec skoro totožné s MJ (ale Majký je prostě jen jeden!) Bohužel za bělocha zpíval někdo jiný. Možná proto, že by to neudýchal, nebo že prostě neumí tak dobře zpívat.
Při písničce Heal The World šel mladý MJ (černoch) kolen naší první řady a podával nám ruce. Když jsem viděla ten jeho úsměv, prostě jsem si představila Majkýho, jak tam je místo něho. Ten pocit byl nepopsatelný, a když mi podal ruku....... :-D
Jeden z dalších songů, který mě rozbrečel, se jmenuje I´ll Be There!!! Když spustila jedna z gospelových zpěvaček, tak to bylo krásné, ale když pustili Majkův hlas a začli promítat jeho fotky z dětství, tak mi doslova vhrkly slzy do očí. Řekla jsem si, proč to ti lidé kolem něho dopustili, proč mu ti novináři nedali pokoj, proč ho obviňovali z obtěžování, vždyť mohl ještě žít!!!!!!! Vždycky chtěl žít věčně, tak jsme mu to za jeho ochotu, obětavost vůči dětem, za jeho celoživotní dílo, za přínos nových věcí do hudebního průmyslu, mohli tohle alespoň částečně umožnit!!!!!! Prostě tu má být s námi!! Je skvělé, že pro někoho tu pořád je!!!!!
Po skončení jsme šly na ty autogramy. Byly jsme tam skoro první, takže super!!! Nechaly jsme si podepsat Cdéčko, a znovu si se dvěma Majkly podaly ruce, řekli, že to bylo skvělé a šly. Ach jo, klidně bych tam zůstala celou noc!!!!!!

P.S.: Do hlediště házeli věci 1) Stříbrný klobouk- bohužel jsem nechytla
2) Červeno-žluté sako- Chytly nějaké paní a daly to jedné malé holce, ach jo :-(

P.P.S.- s černochem mám i fotku, takže přidám. Přidám ale i ostatní fotky, tak si počkejte, zatím pp :-D


Click for a larger view