Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Květen 2012

Rozhovor, který mě opravdu rozbrečel!!!!!!!

14. května 2012 v 10:10 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪

Rozhovor s Jimmy Jamem!


V nedávném rozhovoru se slavným producentem Jimmy Jamem jsme se dozvědeli mnohé o Michealovi a jeho sestře Janet a jejich společné práci na albu HIStory.Co nám můžete prozradit o Michaelovi, během doby kdy jste s ním pracoval na HIStory (1995)?


Michael byl naprosto úžasný! Nemůžu si vzpomenout na silnější zážitek ve studiu, než když si Michael poprvé stoupl před mikrofon a zazpíval "Scream". Bylo to naprosto neskutečné! Ze všeho nejdřiv jsme tuto skladbu dokončili, poté jsem zavolal Janet do Minneapolis a řekl jsem jí, že ji potřebuji jako inspiraci. Takže jsem společně s Terrym dokončil další čtyři nebo pět skladeb, jednu z nich okomentovala i Janet: "Doufám, že si tuhle nevybere, protože ji chci pro sebe." A o další prohlásila: "Tato se bude Michaelovi moc líbít, prostě ho znám!" Takže jsme přijeli do New Yorku do Hit Factory a pustili jsme tam všechny tyto čerstvé skladby. Když začala hrát písnička "Scream" Michael řekl, že se mu velice líbí. A Janet mi hned řekla: "Vidíš, já ti říkala že se mu tahle bude líbit! Jsem šťastná, že se mu nelíbí ta, kterou chci já." Ta skladba, kterou Janet tolik chtěla je nyní známá jako "Runaway" z její desky Design of a Decade. Osobně jsem si myslel, že tato písnička by byla úžasná, kdyby ji v duetu zpíval s Janet i Micheal. Ale Michealovi více sedla jeho píseň, "Scream". Michaelova představa "Scream" duetu byla taková, že on by zpíval první a Janet by zpívala po něm. Takže Janet seděla, já a Terry jsme také seděli a Michael vešel do studia. Předtím, než začal zpívat byl velice klidný, "Můžete mi zvýšit hlasitost?" zeptal se. Znenadání začala hrát muzika a on začal tančit po celé místnosti. Měl na ruce jakýsi náramek a přitom tleskal, což by se správně nemělo dělat, obvzlášť pokud jste na mikrofonu, ale v tuto chvíli to vůbec nevadilo. Když dozpíval, v místnosti se rozhostilo ticho. "Tak jaké to bylo?" zeptal se. A my jsme jen řekli: "Wow, bylo to úžasný. To znělo vážně úžasně." Otočil jsem se a podíval se na Janet, která mi řekla: "Nazpívám moje vokály v Minneapolis". Jinak řečeno se opravdu necítila po takovém skvostném výstupu zpívat. Prostě to zabil! (smích)
Takže jsem se přemístili zpět do Minneapolis, kde Janet nádherně nazpívala volály. Poslali jsem to Michealovi a jeho reakce byla následující: "Wow, Janet zní skvěle. Kde tyto vokály nazpívala?" Řekl jsem že v Minneapolis. "Jedu do Minneapolis!". Takže Micheal přijel do Minneapolis a svoje vokály přezpíval, byl opravdu hodně soutěživý. Bylo jedno, že to je jeho vlastní sestra, řekl: "Ne, musím to prostě předělat. Ona udělala svou práci, a proto já musím tu mou předělat." Bylo to prostě bláznivé, snažil se být lepší než jeho sestra! Ale právě toto byla cesta k dokonalosti. Originální vokály, které nazpíval v New Yorku zůstaly z 90% i v konečné verzi písničky.


GoonRock o Michaelovi a Will.I.amovi

11. května 2012 v 10:02 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
LMFA DJ/ producent GoonRock se chce setkat s Will.I.amem a popovídat si o jeho nevydaných skladbách, na kterých pracoval společně s Michaelem. GoonRock si vždy přál s Michaelem pracovat, a proto se zajímá o všechnu jeho nevydanou tvorbu. GoonRock a Black Eyed Peas hvězda Will.I.am spolu chodili na základní školu v Los Ageles, proto GoonRock doufá, že kdyby se Will.I.am náhodou rozhodl sklady vydat, dá mu vědět. Will.I.am ovšem trvá na svém, prý nebude nic vydávat, dokud nedostane svolení od Michaelovi matky, Katherine.
GoonRock se rozpovídal pro WENN: "Bylo by to naprosto úžasné! Michael Jackson ovlivnil můj i RedFooův život, vždycky jsme si povídali jen o Michaelovi a o jeho životě. Vždy chodil na všechny Michaelovy koncerty a pokaždé mi přinesl autogram, to jsem ještě chodil do šesté třídy. Kdybych se mohl na těchto skladbách podílet, byl by to opravdu splněný sen!"

Můžeme se těšit na nové album od Jacksons!

9. května 2012 v 10:01 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Jistě už jste četli o plánovaném letním turné Jacksonů, The Jacksons nyní přišli s další novinkou! Mělo by to být nové album, které údajně bude vydané po The Unity tour. Michaelovi bratři se připravují na očekávané turné, které odstartuje v červnu.
Jackie prozradil, že společně s jeho bratry plánují návrat do studia ještě tento rok. Dále v rozhovoru pro Billboard.com prohlásil: "Chceme to udělat hned po turné, jakmile se vrátíme do studia, začneme nahrávat novou muziku. Nemůžu se dočkat! Album bude obsahovat něco ze starých časů a i něco z dnešní doby. Budeme se snažit to udělat jednoduché a čisté."
ME: Strašně se těším, ted mi mamka koupila pět CD Jackson 5 a poslouchám to pořád dokola. Strašně mě to chytlo, ta hudba je prostě nepřekonatelné jako samý Majkl !!!! :-****

Michaelova rouška je k mání!

8. května 2012 v 9:58 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Černá chirurgická rouška, kterou král popu často nosil, jde do dražby. Povolení k dražbě dal Jacksonův osobní strážce, Eric Muhammad, který také podepsal prohlášení, že Michael měl tuto roušku na sobě i v den před svou smrtí. Rouška bude dražená pod dohledem Natena D. Sandrese a cena už se vyšplhala na 21, 000 dolarů, má sedm zájemců. Rouška měla zakrývat zpěvákův nos a ústa při finálním zkoušce před This is it v Londýně. Černá, hedvábná rouška byla údajně ušita speciálně pro Michealovu show (This is it). Na masce se našli výrazné stopy po makeupu a údajně na ní byl nalezen i Michaelův vlas. Konečná dražba tohoto unikátu je stanovena na 30tého dubna. Sanders pro TODAY.com řekl, že rouška se podle jeho názoru prodá nejméně za 50,000 dolarů, a také dodal že Jackson's Estate neobdrží z této aukce ani korunu...

Travis Payne o Michaelových plánech do budoucna

7. května 2012 v 9:47 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Při nedávné zastávce Cirque du Soleil's IMMORTAL World Tour, využil novinář Jonathan Takiff příležitosti a zeptal se Travise Payna na Michaelovy plány na turné po THIS IS IT.
"Kuala Lumpur měla být další zastávka, a Michael chtěl od základů změnit způsob jakým se všechna turné doposud plánovala a uskutečňovala. On (Michael) měl talent nejen na zpěv a tanec, ale velice dobře se uměl vžít i do situace producenta. Vždycky nám radil, že musíme turné navrhnout tak, aby jeho koncerty mělo šanci navštívit co nejvíce lidí, ale aby to neznamenalo více cestování pro něj a ostastní, kdo na turné pracovali. Nakonec přišel s nápadem, že se bude koncertovat na jednom místě, dva nebo tři měsíce v kuse, s tím že by občas přelítal do okolních měst. Stejně jako to udělal na HIStory tour, by si vybral chudou oblast, která by z jeho koncertů měla velký ekonomický prospěch. Všechno co Michael dělal, pocházelo z místa plného lásky, odhodlání a dobroty. Tímto způsobem s námi pracoval i na show - cítili jste se, jako kdyby o vás někdo neustále pečoval a snažil se vás dovést k těm nejlepším nápadům a výsledkům. Právě z tohoto chování k ostatním čišilo umění a úcta. Jeho pracovní náplň pro něj samozřejmě nebylo pouze skládání dobrých písniček, ale i tanec. Jeho způsob se lišil od ostatních, on si tancem získal divákovu pozornost, a díky němu mohl přihlížející pochopit i hlubší význam písně. Proto je jeho muzika nesrovnatelná, líbí se dětem i starým lidem, prostě všem. A pevně doufám, že lidé, co uvidí Cirque show, také ucítí tento pocit, byl to totiž jeden z našich cílů."


Click for a larger view