Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Září 2012

Michaelove narodeniny na Forest Lawn

17. září 2012 v 8:40 | mjweb.cz |  ♪ Michael Jackson ♪
S malym oneskorenim, ale predsa zopar fotiek z oslavy Michaelovych narodeni na Forest Lawn.

Michaelovi 54.narozeniny

1. září 2012 v 16:27 | Christina Jackson |  ♪ Michael Jackson ♪
Ahoj Majký, chtěla bych ti strašně moc pogratulovat k tvým 54. narozeninám, poděkovat za to, co jsi pro nás za ta léta udělal, kolik dětí po celém světě si zachránil. Taky bych ti chtěla poděkovat za to, že stále inspiruješ tolik lidí svým tancem, zpěvem , hudbou, laskavou a dobráckou povahou, a celkově svou tvorbou. Od té doby, co jsi "odešel" , musím říct, že ve světě a hudebním průmyslu zůstala obrovská díra, kterou už nikdo nikdy na světě nevyplní, ani ten nejlepší umělec, protože tím jsi jenom ty. Budu na tebe vzpomínat celý život, nevynechám jediný den bez poslechu tvé hudby, bez shlédnutí tvým krátkých filmů a bez shlédnutí tvého, pro mě nádherného obličeje a pohledu, který mě stále hřeje u srdce.
Doufám, že se jednou setkáme a je jedno kde a kdy. Věřím v to, věřím v zázrak a nikdy věřit nepřestanu. Si pro mě vším Michaele, bez tebe by byl můj život prázdný. Děkuju ti za všechno.
God Bless! I love you!!!!! <3 <3

R.I.P. MICHAEL ( 29.8. 1958 - 25.6. 2009 )

Icon Night k nedožitým 54.narozeninám Michaela Jacksona

1. září 2012 v 16:11 | mjweb.cz |  ♪ Michael Jackson ♪
Icon Night k nedožitým 54.narozeninám Michaela Jacksona 29.8.2012 Praha Výstaviště - areál Pražan
Stejně jako v jiných světových metropolích i Praha si připomene narození "Krále Popu" Michaela Jacksona.
Fanoušci společně shlédnou na Pražském Výstavišti 29. 08. 2012 od 20:30 hodin na venkovním filmovém plátně záznam koncertu z turné Dangerous Tour Michael Jackson Live in Bucharest.
"Chceme si touto oslavou, samozřejmně s náležitým zvukem, světly a pyroefekty, připomenout krále popu, největšího umělce, zpěváka a tanečníka 20. a 21. století.. A kdy jindy než v den jeho narození?!" říká Stanislav Dvořák z DD Promotion. "Celý večer bude pojatý jako velká oslava narozenin, zcela jistě se dostane i na píseň Happy Birthday, kterou Michaelovi všichni společně zazpíváme." dává Stanislav Dvořák.
Partnerem Icon Night Michael Jackson se stala společnost PepsiCo, která sponzorovala i celé Dangerous Tour. "Pro Pepsi je velkou ctí se na této akci podílet. Propojení značky Pepsi a ikony Michael Jackson bylo a stále je jedním z nejúspěšnějších marketingových partnerství v historii" říká Veronika Hořáková z PepsiCo.
Dalším partnerem je obchodní síť GrandOptical, kde se mimo jiné prodávají i brýle RayBan, které Jackson nosil po celý svůj život.
Icon Night je nový projekt, který oslavuje největší ikony světového showbussinesu. WWW.ICON-NIGHT.CZ


Click for a larger view