Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Březen 2014

MJ Estate napsal dopis doktoru Murraymu

26. března 2014 v 18:43 | michaeljacksonweb.cz |  News
The Estate of Michael Jackson se rozhodlo zareagovat na různá tvrzení, které podal doktor Conrad Murray bulvárnímu tisku. Murray obdržel od Estate dopis s žádostí o okamžité ukončení podávání rozhovorů, pod hrozbou trestního oznámení. Dopis jsme vám přeložili ve zkrácené verzi.
Doktore Murray
Píšeme vám ohledně Vašich posledních několika rozhovorů a tvrzení, které jsou poskytl tisku. Rádi bychom vás varovali, že jakékoliv další rozhovory, kde budete zmiňovat konkrétní informace o Vašem zesnulém pacientovi, Michaelovi Jacksonovi, budeme nuceni ostře řešit. Bylom bychom rádi, kdybyste si uvědomil, že Michael Jackson nebyl Váš přítel, ale pacient, jakkoliv můžete tvrdit v rozhovorech naopak. Vaše lékařská přísaha vás zavazuje k tomu, že musíte respektovat soukromí Vašeho pacienta a nesmíte sdílet informace o jeho zdraví, pokud Vám k tomu nedá svolení. Můžeme Vás ubezpečit, že jakožto spravovatelé pozůstalosti pana Jacksona vám NEDÁVÁME svolení tyto informace sdílet a tudíž budete jejím sdílení porušovat zákon.Přikládáme Vám přesné citaci ze zákoníku, kde přesně identifikujeme konfliktní části vašich výpovědí.
Dále bychom rádi dodali, že je pro nás zvláštní, nebo snad paradoxní, že jste odmítl se veřejně bránit před porotou i soudu a nyní, po výkonu trestu se otevřeně bráníte před celým světem. Můžeme Vám slíbit, že pokud se chystáte jakkoliv odhalovat části vašeho lékařského vztahu s Michaelem Jacksonem, použijeme veškeré prostředky, abychom Vás dovedli ke spravedlnosti kvůli porušování lékařské přísahy. Mimochodem, zdali jsou informace o vaší snaze získat zpět lékařskou licenci pravdivé, uděláme vše pro to, abychom dokázali příslušným orgánům vysvětlit, proč je nutné vám v navracení licence zabránit.
S úctou
Howard Weitzman, právní zástupce MJ Estate


Můj názor: Opravdu takového člověka nechápu, jediné, o co mu jde je, aby si zachránil vlastní pr**l !!! Michael kvůli němu nežije a on má ještě tu drzost vůbec se ukazovat na veřejnosti!!!!!

Jsem zpět, všem se omlouvám

25. března 2014 v 20:22 | Christina Jackson |  For You
Ahoj všechny affs. Dlouho jsem tady nebyla, moc mě to mrzí, ale když jsem se sem po čase vrátila, zjistila jsem, že mi blog moc chybí, doufám , že ted bude dost času se blogu intenzivněji věnovat!! Michaela pořád zbožňuju, takže se blog nějak měnit nebude :-)
Také bych chtěla založit blog o modě a modělingu, dále o hudbě a mých hudebních nástrojích , a zpěvu...
To je zatím vše, doufám, že sem budete nadále chodit :-)))Click for a larger view