Nečtěte bulváry! Jsou k Jen lži pomluvy!


Květen 2014

Message For You

28. května 2014 v 19:28 | Christina Jackson |  For You
Hi guys :-) I just wanted to tell you that i really love the new MJ´s CD called Xscape. I knew that tracks before and I really love them. But I must say, that the original tracks are much better than the new versions. So I hope you all will buy this CD.
My most favorite tracks are: Love never felt so good (also with Justin Timberlake) , Escape, Slave to the rhythm.... I love all of them, but these are so magic... :-*
xoxo love you :-)

Debbie Rowe se bude vdávat

3. května 2014 v 9:32 | michaeljacksonweb.cz |  News
Debbie Rowe, Michaelova ex-manželka se rozhodla, že se vdá. Michaelův bývalý byznys partner Marc Schaffel totiž Debbie požádal o ruku už před pár měsíci a Debbie odmítla s tím, že měla strach z útvaru v jejím těle, který se jevil jako zhoubný nádor. Po několika vyšetřeních a návštěv nemocnice se ale ukázalo, že je Debbie v pořádku a tak nakonec s radostí souhlasila, že si Shaffela vezme. Shaffel byl Michaelův přítel a seznámil se s Debbie práve přes Michaela. Děti se prý s Shaffelem znají už dlouho a mají ho rádi. Tohle vše Debbie prozradila v rozhovoru s bulvárním serverem TMZ. V poslední řadě také potvrdila, že už se Paris daří lépe a její psychický stav se pomalu ale jistě zlepšuje.


Click for a larger view